Gå til hovedindhold

Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264

Pris fra 801 krtil 1.186 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 801 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264
801 kr
Til butik
Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webkamera
Farve: 2
Artikel nr.: 960-000867
EAN: 5099206038776
Varenr.: 582039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech ConferenceCam HD BCC950
801 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech BCC950 ConferenceCam Webkamera
815 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech BCC950 ConferenceCam
-77%904 kr
Før 3.939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Webcam til møder Logitech BCC950 ConferenceCam
-8%939 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Webcam til møder Logitech BCC950 ConferenceCam
-8%959 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech BCC950 ConferenceCam Webkamera
1.039 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Bcc950 Conferencecam
-23%1.186 kr
Før 1.548,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK801 kr840 krKøb
2Proshop DK801 kr840 krKøb
3CompuMail DK815 kr815 krKøb
4Teknikproffset DK904 kr963 krKøb
5Boligcenter DK939 kr939 krKøb
6Vivas DK959 kr1.028 krKøb
7Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
8Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264

PriceData har fulgt prisen på Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 801 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 841 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 817 kr.

Den nuværende pris på 801 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 28 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Logitech BCC950 ConferenceCam - Webcam - PTZ - farve - 1920 x 1080 - audio - USB 2.0 - H.264 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026801 kr7 kr (1%)
16. mar. 2026808 kr10 kr (1%)
14. mar. 2026818 kr6 kr (1%)
8. mar. 2026812 kr8 kr (1%)
7. mar. 2026820 kr4 kr (0%)
6. mar. 2026816 kr5 kr (1%)
5. mar. 2026811 kr6 kr (1%)
3. mar. 2026817 kr24 kr (3%)
2. mar. 2026841 kr27 kr (3%)
1. mar. 2026814 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret