Gå til hovedindhold

Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206080539
Pris fra 56 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB
56 kr
Til butik
Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 2
Artikel nr.: 910-005508
EAN: 5099206080539
Varenr.: 4614964
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech B110 Silent Optisk Kabling Sort
57 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech B110 Silent - mouse - Black - USB - Mus - Optisk - 3 knapper - Sort
58 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech B110 datormöss Ambidextrous USB Type-A Optisk 1000 DPI
-41%76 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech B110 Silent Optisk Kabling Sort
79 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer mus Logitech B110 Silent, optisk, kablet, sort
79 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech B110 Silent Usb-a Mus
-0%86 kr
Før 86,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer mus Logitech B110 Silent, optisk, kablet, sort
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
2CompuMail DK57 kr57 krKøb
3Proshop DK58 kr97 krKøb
4Teknikproffset DK76 kr125 krKøb
5Ultrashop79 kr79 krKøb
6Boligcenter DK79 kr79 krKøb
7Dustin DK86 kr172,25 krKøb
8Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Logitech® | B110 Silent - Mus - højre- og venstrehåndet - optisk - 3 knapper - kabling - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202656 kr3 kr (6%)
21. apr. 202653 kr1 kr (2%)
18. apr. 202652 kr1 kr (2%)
15. apr. 202653 kr1 kr (2%)
2. mar. 202654 kr1 kr (2%)
27. feb. 202653 kr1 kr (2%)
26. feb. 202652 kr1 kr (2%)
25. feb. 202653 kr1 kr (2%)
24. feb. 202652 kr1 kr (2%)
23. feb. 202653 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret