Gå til hovedindhold

LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå

LogiLinkHubs og switchesEAN: 4052792048728
Pris fra 78 krtil 364 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå
78 kr
Til butik
LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå billede

Produktinformation

Hub, 3 x SuperSpeed USB 3.0, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: USB hub
Artikel nr.: UA0315
EAN: 4052792048728
Varenr.: 3085518
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB-C hub, 3-Port Sort Grå
95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-C Hub 3 port
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C Hub 3 port billede

Produktinformation

USB-C 3-ports hub Tilslut 3 USB-A enheder til en USB-C bærbar Ideel til tilslutning af USB3.0 /2.0 tilbehør og enheder (powerbank, hukommelseskortlæser, hub, tastatur og mus) til USB-C-enheder (computere, tablets, smartphones) - Porte: 1x USB 3.0 Type A(F); 2 x USB 2.0 Type A(F) - Konverterer USB 3.1 type-C-port til USB 3.0 og 480 Mbps til USB 2.0. - Vender USB type-C-stik. - Ingen yderligere software påkrævet - Aluminiumsdele og fleksibelt kabel - Support til: Windows 7/8/10 og Mac OS 10.x og nyere Eksempler på kompatible enheder: Apple: 2015 MacBook, 2016 MacBook, 2016 MacBook Pro Google: Pixel C HP: Elitebook Folio G1, Elite X2 G1 1010, Elite X3 , Spectr X360 13" HTC: 10 Lenovo: X1 Microsoft: Lumia 950XL Nintendo: Switch Samsung: TabPro 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kortlæser
Vægt: 0.05g
Artikel nr.: ONC-UA0315
EAN: 4052792048728
Varenr.: 34449
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB-C hub - 2 x USB2.0, 1 x USB3.0, 480/5Gbps
119 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-C Hub 3-ports
129 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB-C? Hub, 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF
364 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK78 kr117 krKøb
2CompuMail DK95 kr95 krKøb
3Estore DK119 kr119 krKøb
4EL-GROSSISTEN119 kr119 krKøb
5Av-Cables DK129 kr129 krKøb
6INphone.dk364 kr364 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå i 125 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LogiLink USB-C™ Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF USB hub - 3 ports - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202678 kr6 kr (7%)
27. maj 202684 kr1 kr (1%)
13. maj 202683 kr1 kr (1%)
8. maj 202684 kr1 kr (1%)
30. apr. 202683 kr1 kr (1%)
27. apr. 202684 kr1 kr (1%)
24. apr. 202683 kr1 kr (1%)
18. apr. 202684 kr5 kr (6%)
2. apr. 202679 kr11 kr (12%)
29. mar. 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret