Gå til hovedindhold

2direct LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop

2directHubs og switchesEAN: 4052792004779
Pris fra 194 krtil 888 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 694 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop
194 kr
Til butik
LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop billede

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: USB-Hubs
Farve: 2
Artikel nr.: UA0096
EAN: 4052792004779
Varenr.: 451857
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink UA0096 USB hub - 10 ports
194 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port
227 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port
289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logilink Usb 2.0-hub 10 Port
624 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink USB Hub - 2.0 - 10 porte - Powered
888 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3CompuMail DK227 kr227 krKøb
4Ultrashop289 kr289 krKøb
5Dustin DK624 kr710,25 krKøb
6INphone.dk888 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop i 166 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LogiLink USB 2.0 Hub 10-Port - Hub - 10 x USB 2.0 - desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026194 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026190 kr4 kr (2%)
8. jan. 2026186 kr12 kr (7%)
21. dec. 2025174 kr7 kr (4%)
20. dec. 2025181 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret