Gå til hovedindhold

LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten

LogiLinkVideo – tilbehørEAN: 4052792066388
Pris fra 259 krtil 1.388 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.129 kr (81% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-C - HDMI/USB-A/USB-C PD 4K/60Hz
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C - HDMI/USB-A/USB-C PD 4K/60Hz billede

Produktinformation

LogiLink USB-C til HDMI/USB-A/USB-C PD 4K/60Hz 15 cm Med USB-C til HDMI multi-port adapter i aluminium design, kan du tilslutte din MacBook med USB-C-stikket og se dine billeder/videoer i 4K-opløsning på en HDMI-skærm. Samtidig kan enheder med USB-C tilsluttes til opladning og dataoverførsel med 5 Gbit/s via USB-A-porten. Med denne adapter kan du streame din MacBook eller Chrome-skærm til dit HDMI-aktiverede tv i Ultra HD 4K ved 60 Hz. Sæt adapteren i USB-C-porten på din MacBook eller Chromebook, og tilslut derefter dit tv eller projektor via et HDMI-kabel (medfølger ikke). • Stik 1: USB-C (han)• Stik 2: HDMI-A (hun) + USB-A (hun) + USB-C (hun) • Kompatibel med USB 3.2 Gen1 SuperSpeed • Tilsluttede enheder skal understøtte USB DP/HDMI Alternate Tilstand • Opløsning: Ultra HD op til UHD 4K/60 Hz (3840x2160) • Understøttelse af USB-PD (strømforsyning) • Op til 20 V, 5 A, 100 W strøm forsyning Specifikationer:  Forbindelse 1: USB-C, han Forbindelse 2: 1x HDMI , hun 1x USB-A, hun 1x USB-C, hun Strømforsyning: USB-C PD 3.0 (100 W) HDMI-version: HDMI 2.0 HDCP-version: 1.3/2.3 Maks. Videoopløsning: 4K@60 Hz Dataoverførselshastighed: Op til 5 Gbps Skærmtilstande: Hoved/Udvidet/Mirror 3D-understøttelse: Ja EDID-håndtering: JaHDR (højt dynamisk område): Ja Ukomprimeret lydunderstøttelse: Ja Komprimeret lydunderstøttelse: Ja LED-indikator blå: LED Strømforsyning: Forsynet via USB-busHusmateriale: Aluminium og plast Driftstemperatur: -10-70°C Driftsfugtighed: 5-90% RF (ikke-kondenserende) Mål: 21,3 x 6,2 x 1,5 cmVægt: 55,5 g Kabellængde: 0,15 m Produktdokument EU-forsikring>Instruktioner til sikker brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Video
Vægt: 0.07g
Artikel nr.: ONC-A11490
EAN: 4052792066388
Varenr.: 36182
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.2 USB-C adapter - USB-C, USB-A, HDMI
345 kr
Til butik
USB 3.2 USB-C adapter - USB-C, USB-A, HDMI billede

Produktinformation

USB-C til HDMI multi-port-adapteren i aluminium til at forbinde med USB-C-stikket til din Mac, for eksempel, og se dine billeder/videoer i 4K-opløsning på en HDMI-skærm. Samtidig kan enheder med USB-C tilsluttes til opladning samt overførsel af data med 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kabler
EAN: 4052792066388
Varenr.: 15844759765327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten
354 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 3.2 Gen1 Type-C adapter, C/M to HDMI, 2x USB, 4K, PD, alu, 0.15 m
1.388 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK259 kr259 krKøb
2EL-GROSSISTEN345 kr345 krKøb
3CS MEGASTORE DK354 kr393 krKøb
4INphone.dk1.388 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten

PriceData har fulgt prisen på LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten i 178 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LogiLink UA0390 - USB 3.0 Adapter USB-C> HDMI+USB-A+USB-C 4K 60Hz Aluminium - Adapter - Digital/Daten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026259 kr40 kr (13%)
7. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
17. mar. 2026289 kr60 kr (17%)
16. mar. 2026349 kr4 kr (1%)
4. mar. 2026345 kr4 kr (1%)
3. mar. 2026349 kr4 kr (1%)
10. feb. 2026345 kr4 kr (1%)
26. jan. 2026349 kr30 kr (8%)
7. dec. 2025379 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret