Gå til hovedindhold

LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70"

LogiLinkKablerEAN: 4052792055436
Pris fra 1.180 krtil 3.088 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.908 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 995 kr 24. maj

Sammenlign priser på LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70" og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1180 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Stativ LCD TV 49"-70"
1.180 kr
Til butik
LogiLink Stativ LCD TV 49"-70" billede

Produktinformation

LogiLink - Stativ - for LCD TV - aluminium, stål, træ valnød - sort, træ valnød - skærmstørrelse: 49"-70" - gulvstående

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0078
EAN: 4052792055436
Varenr.: 995596332
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Golvstativ till TV 49-70" Svar
-4%1.251 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Golvstativ till TV 49-70" Svar billede

Produktinformation

Golvstativ med ben av valnötsträ – För TV mellan 49” och 70”, Ett golvstativ i staffliutförande som gör att rummet ser stiligare ut och ger en uppdatering av tittarupplevelsen. Stålfästet och Anti-tipp-säkerhetsvajern skapar ett stabilt stativ. Detta förhindrar TV:n från att välta. En enkel kabelhantering håller alla kablar organiserade och benen i valnötsträ ger värme och en mysfaktor till rummet. Specifikationer, Storlek på TV: 49"-70", Maxvikt på TV: 40kg, VESA: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300,400x400, 600x400, Material: Aluminum, Stål, valnötsträ, Färg: Svart fäste med ben i valnötsträ, Mått: 1380 x 800 x 500mm, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Vægbeslag
EAN: 4052792055436
Varenr.: A19036
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70"
1.276 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gulvstativ til TV 49-70" Sort/Valnød
-13%1.519 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstativ - LogiLink BP0078, sort/aluminium med valnød
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstativ - LogiLink BP0078, sort/aluminium med valnød
1.719 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TV stand with walnut wooden legs, 49-70"
3.088 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.180 kr1.180 krKøb
2Teknikproffset DK1.251 kr1.330 krKøb
3Proshop DK1.276 kr1.276 krKøb
4Estore DK1.519 kr1.519 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr2.918 krKøb
7INphone.dk3.088 kr3.088 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70"

PriceData har fulgt prisen på LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70" i 173 dage. Laveste pris i perioden er 995 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.177 kr.

Den nuværende pris på 1.180 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LogiLink TV stand 49-70" with walnut wooden legs 40 kg max. - Maks 40 kg - Maks størrelse 70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.180 kr185 kr (19%)
24. maj 2026995 kr185 kr (16%)
23. maj 20261.180 kr185 kr (19%)
7. maj 2026995 kr189 kr (16%)
6. maj 20261.184 kr189 kr (19%)
23. apr. 2026995 kr188 kr (16%)
22. apr. 20261.183 kr188 kr (19%)
19. apr. 2026995 kr189 kr (16%)
18. apr. 20261.184 kr189 kr (19%)
15. apr. 2026995 kr187 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret