Gå til hovedindhold

LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"

LogiLinkRingeEAN: 4052792060294
Pris fra 1.697 krtil 5.116 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.419 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.667 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1697 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Electric Fold-Down TV Ceiling Mount with Remote
1.697 kr
Til butik
LogiLink Electric Fold-Down TV Ceiling Mount with Remote billede

Produktinformation

LogiLink Electric Fold-Down TV Ceiling Mount with Remote - Beslag - motoriseret - for LCD-tv/kurvet LCD-tv - plastik, stål - sort - skærmstørrelse: 32"-70" - loftsmonterbar - output: DC 24 V

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0118
EAN: 4052792060294
Varenr.: 996093405
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink BP0118, 177,8 cm (70), 200 x 100 mm, 600 x 400 mm, -75 - 0°, Plast, Stål, Sort
1.714 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Elektrisk TV loftbeslag - 32-70" inkl. remote, 35kg
1.745,85 kr
Til butik
Elektrisk TV loftbeslag - 32-70" inkl. remote, 35kg billede

Produktinformation

Dette elektriske TV loftbeslag er designet til skærme fra 32 til 70 tommer og kan håndtere en maksimal vægt på 35 kg. Beslaget leveres med en fjernbetjening, der gør det nemt at justere TV´ets position uden besvær, hvilket sikrer en fleksibel og brugerven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV Beslag
EAN: 4052792060294
Varenr.: 15139199680838
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Motoriserat flipdown-takfäste
-14%1.984 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV loftbeslag LogiLink 32-70" med fjernbetjent hæve/sænke - max 35 kg
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV loftbeslag LogiLink 32-70" med fjernbetjent hæve/sænke - max 35 kg
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Motoriseret flipdown loftbeslag til TV 32-70"
-13%2.549 kr
Før 2.939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"
2.691 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Electric fold-down TV ceiling mount, 32-70" incl. remote
5.116 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.697 kr1.697 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.714 kr1.783 krKøb
3EL-NETSALG1.745,85 kr1.745,85 krKøb
4Teknikproffset DK1.984 kr2.063 krKøb
5Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
6Vivas DK2.419 kr3.618 krKøb
7Estore DK2.549 kr2.549 krKøb
8Proshop DK2.691 kr2.691 krKøb
9INphone.dk5.116 kr5.116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70"

PriceData har fulgt prisen på LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.667 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.993 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.745 kr.

Den nuværende pris på 1.697 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LogiLink TV ceiling mount 32-70" electrically tiltable 35 kg max. - Maks 35 kg - Maks størrelse 70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.697 kr17 kr (1%)
2. jun. 20261.714 kr17 kr (1%)
31. maj 20261.697 kr17 kr (1%)
30. maj 20261.714 kr31,85 kr (2%)
27. maj 20261.745,85 kr31,85 kr (2%)
22. maj 20261.714 kr8 kr (0%)
18. maj 20261.706 kr8 kr (0%)
16. maj 20261.714 kr8 kr (0%)
15. maj 20261.706 kr8 kr (0%)
14. maj 20261.714 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret