Gå til hovedindhold

2direct LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum

2directTelefonledningerEAN: 4052792071191
Pris fra 425 krtil 908 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 483 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364 kr 29. apr.

Sammenlign priser på LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 425 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Monteringssæt 3 skærme 17"-27"
425 kr
Til butik
LogiLink Monteringssæt 3 skærme 17"-27" billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt (bordmontering) - justerbare dobbelte arme - for 3 skærme - armlængde: 658 mm - plastik, aluminium, stål - sort - skærmstørrelse: 17"-27"

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0173
EAN: 4052792071191
Varenr.: 1001660211
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monitorarm triple 17-27" 2x658mm
-13%529 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monitorarm triple 17-27" 2x658mm billede

Produktinformation

LogiLink Monitorarm triple 17-27" 2x658mm Vores stærke og alsidige skærmholder til tre skærme er designet til at optimere dit arbejdsområde, den holder tre skærme sikkert og stabilt, og reducerer rod og øger produktiviteten. Juster nemt højde, hældning og rotation for en tilpasset seeroplevelse. Den robuste konstruktion sikrer stabilitet, mens det slanke design tilføjer et moderne touch til dit skrivebord. Sig farvel til nakkebelastning og hej for nem multitasking. Opgrader din opsætning med vores skærmholder til tre skærme. • Velegnet til 17-27" skærme • Antal skærme: 3 • Monteringstype: Bordklemmemontering eller gennemføringsbeslag • Vægtkapacitet: 7 kg max. pr. arm • Maksimal armlængde: 658 mm • Tilt: -90°/+90°, drejelig: -45°/+45°, frontpanel drejeligt: ​​+180°/-180°• Dimensioner frontpanel BxH: 116x117 mm • VESA-kompatibilitet: 75x75, 100x100 • Stolpehøjde: 407 mm, stolpediameter: 35 mm • Kabelstyring: Skjul alle kabler elegant tilsluttet monitorerne • Monteringstilbehør inkluderet Løft skærmen og frigør skrivebordsplads Den stilfulde monitorbordmontering giver dig mulighed for at forlænge, ​​vippe og drej for den bedste visning af din skærm. Inkluderer også kabelklemme til kabelføring, der holder alt organiseret. Rummeligt og ergonomisk design Gør dit skrivebord fri, aflast nakkebelastningen og skab en bedre holdning for at øge arbejdsproduktiviteten . /strong> Hurtig installation med aftagelig VESA-plade og klemme eller tylle til skrivebordsmontering Specifikationer: Nummer af skærme: 3 Vægtkapacitet: Op til 7 kg pr. arm VESA-kompatibel: 75x75, 100x100 Vippeområde: +45°/-45° Svingområde: +90 °/-90°Skærmens rotation: +180°/-180° Fuld forlængelsesarm: 65,8 cm Søjlehøjde: 40,7 cm Hurtig tilslutning af VESA plade: JaKabelstyring: Ja Materialer: Aluminium, stål, plast Foreslået tykkelse på skrivebordet: Klemme: 10-85 mm; Gennemføring: 10-40 mm Mål: 14,4 x 14,1 x 55 cm Produktdokument...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Tilbehør
Vægt: 5.56g
Artikel nr.: ONC-A11481
EAN: 4052792071191
Varenr.: 36194
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum
908 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK425 kr425 krKøb
2Estore DK529 kr529 krKøb
3INphone.dk908 kr908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum

PriceData har fulgt prisen på LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum i 173 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 425 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for LogiLink Triple monitor mount, 17-27", arm length: each 658 mm, aluminum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026425 kr57 kr (15%)
14. maj 2026368 kr57 kr (13%)
13. maj 2026425 kr57 kr (15%)
5. maj 2026368 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026364 kr61 kr (14%)
22. apr. 2026425 kr134 kr (24%)
7. apr. 2026559 kr10 kr (2%)
17. mar. 2026549 kr90 kr (14%)
15. mar. 2026639 kr214 kr (50%)
5. mar. 2026425 kr214 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret