Gå til hovedindhold

LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid

LogiLinkHubs og switchesEAN: 4052792024296
Pris fra 23 krtil 60 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Patchkabel Flat Cat6 U/UTP 1m
-21%23 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Patchkabel Flat Cat6 U/UTP 1m billede

Produktinformation

Patch Cable Flat Cat.6 U/UTP SlimLine white 1m, LogiLinks flata Ethernet-kablar är idealiska för installation i trånga utrymmen som under mattor eller bakom möbler. Detta ger också gott om ventilationsutrymme för nätverksrackkomponenter och underlättar att göra snygga patchningar. Den är idealisk för nätverksadaptrar, hubbar, switchar och patchpaneler där utrymme eller kabelflexibilitet är ett problem. - RJ45 Patchkabel CAT6, U/UTP AWG 32, - Unshielded Twisted Pair, - Koppar, - Flat kabel, ultratunn och väldigt flexibel, - ISO/IEC 11801, EN50288 och TIA/EIA-568-B.2-1.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Cat6
EAN: 4052792024296
Varenr.: C08735
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid
27 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Patch kabel Flad Cat6 U/UTP 1m
-26%29 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patch kabel Flad Cat6 U/UTP 1m billede

Produktinformation

Patch Cable Flat Cat.6 U/UTP SlimLine hvid 1m LogiLinks flade Ethernet-kabler er ideelle til installation i trange rum såsom under gulvtæpper eller bag møbler. Dette giver også rigelig ventilationsplads til netværksrackkomponenter og letter pæn patchning. Den er ideel til netværksadaptere, hubs, switches og patchpaneler, hvor plads eller kabelfleksibilitet er et problem. - RJ45 Patch kabel CAT6, U/UTP AWG 32 - Uskærmet snoet par - Kobber - Fladt kabel, ultratyndt og meget fleksibelt - ISO/IEC 11801, EN50288 og TIA/EIA-568-B.2-1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Switcher
Vægt: 0.02g
Artikel nr.: ONC-CF2031U
EAN: 4052792024296
Varenr.: 35183
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Patch cable flat Cat.6 U/UTP SlimLine, white, 1m
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK23 kr72 krKøb
2CompuMail DK27 kr27 krKøb
3Estore DK29 kr29 krKøb
4INphone.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid i 87 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202623 kr4 kr (15%)
22. apr. 202627 kr12 kr (31%)
7. apr. 202639 kr10 kr (34%)
4. apr. 202629 kr2 kr (7%)
9. mar. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret