Gå til hovedindhold

LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid

LogiLinkHubs og switchesEAN: 4052792024340
Pris fra 45 krtil 240 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (81% besparelse)

Sammenlign priser på LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid
45 kr
Til butik
LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

LogiLink SlimLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 10 m - UTP - CAT 6 - flad - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CF2091U
EAN: 4052792024340
Varenr.: 990120796
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Patchkabel Flat Cat6 U/UTP 10m
-48%51 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Patchkabel Flat Cat6 U/UTP 10m billede

Produktinformation

Patch Cable Flat Cat.6A U/UTP SlimLine white 10m, LogiLinks flata Ethernet-kablar är idealiska för installation i trånga utrymmen som under mattor eller bakom möbler. Detta ger också gott om ventilationsutrymme för nätverksrackkomponenter och underlättar att göra snygga patchningar. Den är idealisk för nätverksadaptrar, hubbar, switchar och patchpaneler där utrymme eller kabelflexibilitet är ett problem. - RJ45 Patchkabel 6A, U/UTP AWG 32, - Unshielded Twisted Pair, - Koppar, - Flat kabel, ultratunn och väldigt flexibel, - ISO/IEC 11801, EN50288 och TIA/EIA-568-B.2-1.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Cat6
EAN: 4052792024340
Varenr.: 38-66578
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Patch kabel Flad Cat6 U/UTP 10m
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Patch kabel Flad Cat6 U/UTP 10m billede

Produktinformation

Patch Cable Flat Cat.6 U/UTP SlimLine hvid 10m  LogiLinks flade Ethernet-kabler er ideelle til installation i trange rum såsom under gulvtæpper eller bag møbler. Dette giver også rigelig ventilationsplads til netværksrackkomponenter og letter pæn patchning. Den er ideel til netværksadaptere, hubs, switches og patchpaneler, hvor plads eller kabelfleksibilitet er et problem. - RJ45 Patch-kabel CAT6, U/UTP AWG 32 - Uskærmet snoet par - Kobber - Fladt kabel, ultratyndt og meget fleksibelt - ISO/IEC 11801, EN50288 og TIA/EIA-568-B.2-1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Switcher
Vægt: 0.15g
Artikel nr.: ONC-CF2091U
EAN: 4052792024340
Varenr.: 35173
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Patch Cable Flat Cat.6 U/UTP
99 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Patch cable flat Cat.6 U/UTP SlimLine, white, 10m
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK45 kr45 krKøb
2Teknikproffset DK51 kr100 krKøb
3Estore DK99 kr99 krKøb
4Ultrashop99 kr99 krKøb
5INphone.dk240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid i 123 dage. Laveste pris i perioden er 45 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 60 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LogiLink SlimLine CAT 6 Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 10m Patchkabel Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. feb. 202645 kr15 kr (25%)
20. feb. 202660 kr15 kr (33%)
6. feb. 202645 kr15 kr (25%)
1. feb. 202660 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret