Gå til hovedindhold

LogiLink Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw

LogiLinkTastaturerEAN: 4052792045741
Pris fra 894 krtil 2.860 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.966 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 878 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 894 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Sit-stand workstation monitor desk mount 13-27"
894 kr
Til butik
LogiLink Sit-stand workstation monitor desk mount 13-27" billede

Produktinformation

Monteringssæt, justerbar arm, for monitor / tastatur, skærmstørrelse: 13"-27", skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: BP0030
EAN: 4052792045741
Varenr.: 3086802
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Arbetsstation Sit-Stand 13-27" (BP0030)
-36%1.056 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Arbetsstation Sit-Stand 13-27" (BP0030) billede

Produktinformation

Stå upp eller sitt ner medan du arbetar, Med denna arbetsstation går det att position och på så vis förhindra skador på din kropp på grund av för mycket sittande. Montera din datorskärm direkt på skrivbordet. På så sätt kan du använda din skärm med full rörelsefrihet och luta, svänga eller rotera den som du vill. - Passar till 13-27"-skärmar, - Bärförmåga: Max. 9 kg, - Justering: Tilt -90 ° / + 90 °, svängbar -90 ° / + 90 °, rotation -180 ° / + 180 °, - VESA-kompatibilitet: 75x75, 100x100, - Lyft enkelt skärmen och tangentbordet till rätt höjd, - Snygg och effektiv kabelhantering.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 4052792045741
Varenr.: 38-60458
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Monitor og tastatur bordbeslag - 13-27"
1.145 kr
Til butik
Monitor og tastatur bordbeslag - 13-27" billede

Produktinformation

Stå eller sid mens du arbejder, lige som du vil. Sit-stand arbejdsstation desk mount gør det muligt at justere stillingen og forhindre skade på dit helbred på grund af for meget sidden. Fastgør computerens skærm direkte på bordbeslaget og nyd den fulde be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kabler
EAN: 4052792045741
Varenr.: 15844776018255
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Arbejdsstation Sit-Stand 13-27"
-13%1.359 kr
Før 1.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Sit-stand workstation monitor
1.429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder til sit-stand - LogiLink 13"-27"
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder til sit-stand - LogiLink 13"-27"
1.619 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw
2.860 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK894 kr933 krKøb
2Teknikproffset DK1.056 kr1.125 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.145 kr1.145 krKøb
4Estore DK1.359 kr1.359 krKøb
5Ultrashop1.429 kr1.429 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr2.818 krKøb
8INphone.dk2.860 kr2.860 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw

PriceData har fulgt prisen på Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw i 182 dage. Laveste pris i perioden er 878 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.022 kr.

Den nuværende pris på 894 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Sit-stand workstation monitor desk mount, tilt -90°/+90°, sw de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026894 kr7 kr (1%)
1. jun. 2026887 kr1 kr (0%)
31. maj 2026888 kr49 kr (5%)
30. maj 2026937 kr27 kr (3%)
18. maj 2026910 kr28 kr (3%)
14. maj 2026938 kr118 kr (11%)
13. maj 20261.056 kr47 kr (5%)
12. maj 20261.009 kr47 kr (4%)
24. apr. 20261.056 kr3 kr (0%)
23. apr. 20261.053 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret