Gå til hovedindhold

EL-Grossisten LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof

EL-GrossistenTelefon- & TilbehørEAN: 4052792068832
Pris fra 239 krtil 520 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Outdoor Cat.6A/7/7A/8 Cable
239 kr
Til butik
LogiLink Outdoor Cat.6A/7/7A/8 Cable billede

Produktinformation

Oplev den kreative frihed med LogiLink Outdoor IDC Extender For (varenummer: NP0087). Denne robuste og vejrbestandige udvidelsesenhed er designet til at forlænge forbindelsen mellem netværksenheder, så du kan placere dem præcist, hvor du har brug for det.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: skal sorteres
EAN: 4052792068832
Varenr.: 94712
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Datakabel Splicebox udendørs IP68 Cat.8 IDC Skærmet
242,24 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof
520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop239 kr239 krKøb
2EL-GROSSISTEN242,24 kr242,24 krKøb
3INphone.dk520 kr520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof

PriceData har fulgt prisen på LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof i 147 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 242,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LogiLink IDC extender outdoor, Cat.6A/Cat.7/Cat.7A/Cat.8, IP68 waterproof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026239 kr3,24 kr (1%)
24. maj 2026242,24 kr3,24 kr (1%)
20. maj 2026239 kr3,24 kr (1%)
18. maj 2026242,24 kr3,24 kr (1%)
16. maj 2026239 kr3,24 kr (1%)
15. maj 2026242,24 kr3,24 kr (1%)
28. apr. 2026239 kr3,24 kr (1%)
27. apr. 2026242,24 kr3,24 kr (1%)
24. apr. 2026239 kr3,24 kr (1%)
23. apr. 2026242,24 kr3,24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret