Gå til hovedindhold

2direct LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid

2directEAN: 4052792044621
Pris fra 23 krtil 64 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 13. maj

Sammenlign priser på LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid
23 kr
Til butik
LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid billede

Produktinformation

LogiLink Home EconLine - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - UTP - CAT 6a - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CP3031U
EAN: 4052792044621
Varenr.: 993224914
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP, EconLine, white, 1m
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK23 kr23 krKøb
2INphone.dk64 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid i 42 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 41% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 64% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LogiLink Home EconLine CAT 6a Ikke afskærmet parsnoet (UTP) 1m Patchkabel Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202623 kr1 kr (5%)
13. maj 202622 kr42 kr (66%)
7. maj 202664 kr41 kr (178%)
1. maj 202623 kr41 kr (64%)
23. apr. 202664 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret