Gå til hovedindhold

2direct LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort

2directEAN: 4052792045505
Pris fra 394 krtil 3.110 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.716 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort
394 kr
Til butik
LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort billede

Produktinformation

LogiLink High Speed with Ethernet - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - sort - 4K support

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CH0067
EAN: 4052792045505
Varenr.: 993365245
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 15 m
3.110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK394 kr394 krKøb
2INphone.dk3.110 kr3.110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort i 141 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 394 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LogiLink High Speed with Ethernet HDMI-kabel med Ethernet 15m Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. mar. 2026394 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026393 kr26 kr (6%)
12. feb. 2026419 kr26 kr (7%)
11. jan. 2026393 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret