Gå til hovedindhold

2direct LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid

2directEAN: 4052792055221
Pris fra 44 krtil 180 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C kabel 50cm Hvid
44 kr
Til butik
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C kabel 50cm Hvid billede

Produktinformation

LogiLink - USB-kabel - USB Type A (hun) til USB-C (han) - USB 3.2 Gen 1 - 3 A - 50 cm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CU0173
EAN: 4052792055221
Varenr.: 995499052
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid
47 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C kabel 50cm Hvid
59 kr
Til butik
LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C kabel 50cm Hvid billede

Produktinformation

LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C Kabel - 50 cm - Hvid Optimer din enheds tilslutning med LogiLink USB 3.2 Gen 1 USB Type-C kabel. Med en længde på 50 cm giver dette kabel dig fleksibiliteten til at tilslutte dine enheder nemt, uanset hvor du befinder dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Kameratilslutning & Kabler
EAN: 4052792055221
Varenr.: 106936
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 3.2 Gen1x1 cable, USB-A male to USB-C male, white, 0.5m
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK44 kr44 krKøb
2CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
3Ultrashop59 kr59 krKøb
4INphone.dk180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid i 95 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LogiLink CU0173, 0,5 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202644 kr5 kr (13%)
27. maj 202639 kr5 kr (11%)
26. maj 202644 kr5 kr (13%)
23. maj 202639 kr5 kr (15%)
5. mar. 202634 kr10 kr (23%)
1. mar. 202644 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret