Gå til hovedindhold

2direct LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width

2directNetværkEAN: 4052792027556
Pris fra 32 krtil 172 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 12. maj

Sammenlign priser på LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Sølv
32 kr
Til butik
LogiLink Sølv billede

Produktinformation

LogiLink - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: NK4003
EAN: 4052792027556
Varenr.: 992129315
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Keystone RJ45 fatning 180° - CAT6a skærmet (Toolless) - slim
49 kr
Til butik
Keystone RJ45 fatning 180° - CAT6a skærmet (Toolless) - slim billede

Produktinformation

LogiLinks CAT.6A-afskærmede keystone-fatninger er konstrueret med PCB-teknologi, fosforbronze IDC-kontakter, forgyldte kontaktflader og et zink-støbt forniklet hus. Disse keystone-fatninger er udviklet til at forenkle termineringen og hjælper dig med at s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lyskilder
EAN: 4052792027556
Varenr.: 15844359176527
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Keystone jack RJ45 Cat.6A, shielded, tool free, 16 mm width
172 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK32 kr32 krKøb
2Proshop DK39 kr78 krKøb
3EL-GROSSISTEN49 kr49 krKøb
4INphone.dk172 kr172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width

PriceData har fulgt prisen på LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width i 111 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LogiLink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless 16 mm width de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202632 kr7 kr (18%)
29. maj 202639 kr10 kr (20%)
27. maj 202649 kr10 kr (26%)
24. maj 202639 kr7 kr (22%)
13. maj 202632 kr3 kr (10%)
12. maj 202629 kr20 kr (41%)
8. maj 202649 kr16 kr (48%)
2. maj 202633 kr1 kr (3%)
5. mar. 202632 kr1 kr (3%)
21. feb. 202633 kr4 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret