Gå til hovedindhold

LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort

LogiLinkComputer – tilbehørEAN: 4052792060010
Pris fra 145 krtil 512 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Monteringssæt LCD display 17"-32"
145 kr
Til butik
LogiLink Monteringssæt LCD display 17"-32" billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: BP0097
EAN: 4052792060010
Varenr.: 996022027
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder bord - LogiLink justerbar arm 17-32", sort
169 kr
Til butik
Skærmholder bord - LogiLink justerbar arm 17-32", sort billede

Produktinformation

LogiLink - Monteringssæt - justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - skrivebordsmonterbarGenereltBredde: 51.7 cmDybde: 11.4 cmFarve: SortHøjde: 49.8 cmPakkeindhold: SkruerAV-møblerAnbefalet brug: LCD displayAnbefaltet Display Størrelse: 17"-32"Design: Justerbar armDrejemekanisme: -90° til 90°Hældning: -45° til 45°Justeringer: PlaneringhælddrejerotationKabeladministration: Integreret kabeladministrationMaks. byrdevægt: 8 kgPlacering/montering: SkrivebordsmonterbarRotation: -180° til 180°Type: MonteringssætVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm, 75 x 75 mm...

Produktspecifikationer

Mærke: 2Direct
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.73g
EAN: 4052792060010
Varenr.: 1814060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort
187 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Monitor mount 17-32" arm length: adjustable
187 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Monteringssæt LCD display 17-32
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder bord - LogiLink justerbar arm 17-32", sort
189 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink Monitor mount, 17-32", arm length: adjustable
512 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK145 kr145 krKøb
2Boligcenter DK169 kr169 krKøb
3CS MEGASTORE DK187 kr226 krKøb
4Proshop DK187 kr226 krKøb
5Ultrashop189 kr189 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7INphone.dk512 kr512 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort i 113 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LogiLink BP0097, Klemme, 8 kg, 43,2 cm (17), 81,3 cm (32), 100 x 100 mm, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 2026145 kr39 kr (21%)
13. mar. 2026184 kr34 kr (23%)
12. feb. 2026150 kr31 kr (17%)
11. feb. 2026181 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret