Gå til hovedindhold

LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort

LogiLinkTv- og skærmbeslagEAN: 4052792046496
Pris fra 158 krtil 508 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 15. mar.

Sammenlign priser på LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort
158 kr
Til butik
LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: BP0044
EAN: 4052792046496
Varenr.: 3775542
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink Stativ Monitor 13"-32"
159 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Monitorställ/Fot Single 13-32" (BP0044)
-30%175 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Monitorställ/Fot Single 13-32" (BP0044) billede

Produktinformation

Monitor desk mount, Med ett monitorställ på skrivbordet kan man placera sina bildskärmar på skrivbordet utan större montering. På så sätt kan man justera bildskärmarna till vilken position du vill. Använd dina skärmar med full rörelsefrihet och luta, svänga eller rotera de som du vill. - För 1 skärm, - Tillverkad av stål, vilket ger en hållbar monitorarm med en maximal kapacitet på 8 kg per arm, - Passar 13–32" LCD, LED, PC- och TV skärmar, - Maximal armförlängningslängd är 88 mm, - Tilt -45 ° / + 45 °, svängbar -90°/+90°, rotation -180°/+180°, - Kompatibel med VESA 75x75mm, 100x100mm, - Lättinstallerad, Skärmstorlekar: 13"-32", Max vikt på skärm: 8 kg, VESA: 75x75, 100x100, Installation: Fot, Lutning: 45°~-45°, Svängbar: -90°/+90°, Rotation: -180°/+180°, Länd på arm: 88 mm, Höjd: 465, Mått på produkten: 390 x 280 x 465mm.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 4052792046496
Varenr.: 38-60476
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink Monitor mount 13-32
178 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder bord - LogiLink til 13-32? skærme
179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder bord - LogiLink til 13-32? skærme
199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LogiLink Stativ Monitor 13-32
219 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Monitorstativ/fod enkelt 13-32"
-13%279 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Monitor desk stand, tilt -45°/+45°, swivel -90°/+90°, rotati
508 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
2CompuMail DK159 kr159 krKøb
3Teknikproffset DK175 kr234 krKøb
4Proshop DK178 kr217 krKøb
5Boligcenter DK179 kr179 krKøb
6Vivas DK199 kr268 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb
8Estore DK279 kr279 krKøb
9INphone.dk508 kr508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LogiLink BP0044, 8 kg, 33 cm (13), 81,3 cm (32), 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026158 kr1 kr (1%)
19. maj 2026159 kr1 kr (1%)
17. maj 2026158 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
15. mar. 2026157 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026158 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026159 kr25 kr (14%)
17. feb. 2026184 kr6 kr (3%)
16. feb. 2026178 kr20 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret