Gå til hovedindhold

2direct LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun

2directEAN: 4260113560167
Pris fra 29 krtil 180 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink VGA-adapter
29 kr
Til butik
LogiLink VGA-adapter billede

Produktinformation

LogiLink - VGA-adapter - DVI-I (han) til HD-15 (VGA) (hun)

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: AD0001
EAN: 4260113560167
Varenr.: 987693878
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink AD0001, VGA, DVI-I, Sort
34 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29 kr29 krKøb
2CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
3INphone.dk180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun

PriceData har fulgt prisen på LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun i 73 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LOGILINK adaptor DVI han / VGA hun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202629 kr1 kr (3%)
8. apr. 202630 kr1 kr (3%)
7. apr. 202629 kr1 kr (3%)
22. mar. 202630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret