Gå til hovedindhold

LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort

LogiLinkKablerEAN: 4052792008821
Pris fra 25 krtil 80 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (69% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Audiokabel 3,5mm-hane - 3,5mm-hane Stereo 0,2m Svart
-14%25 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Audiokabel 3,5mm-hane - 3,5mm-hane Stereo 0,2m Svart billede

Produktinformation

LogiLink ljudkabel, 3,5 mm 3-polig/hane till 3,5 mm 3-polig/hane 0,2 m, Anslut din smartphone eller annan ljudenhet till bilradion eller ljudsystemet hemma. Specifikationer, Kontakt 1: 3,5 mm stereokontakt (3-polig, TRS) (hane), Kontakt 2: 3,5 mm stereokontakt (3-polig, TRS) (hane), LEdarmaterial: CCS (kopparpläterat stål), Oskärmad, Plast hölje, Förnicklad, Färg: Svart, Längd: 0,2 m, Förpackning: Bulk.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Kabler
EAN: 4052792008821
Varenr.: D25086
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort
36 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
3,5 mm han-til-han stereolydkabel, 0,2 m, sort
39 kr
Til butik
3,5 mm han-til-han stereolydkabel, 0,2 m, sort billede

Produktinformation

Mød din nye lydsidekick: 3,5 mm stereokablet. Dette lille vidunder forbinder din smartphone med din bilradio eller hjemmelydsystem og forvandler dine melodier til en symfoni på hjul eller en koncert i din stue. Med sit slanke design og robuste opbygning er den den ubesungne helt i dine lydeventyr. Forbinder problemfrit enheder for uafbrudt lydglæde. Kompakt og bærbar til musik på farten. Holdbare materialer sikrer langvarig ydeevne. Universal kompatibilitet med 3,5 mm jackstik. Forestil dig at sejle ned ad motorvejen med din yndlingsplayliste eller være vært for en fest, hvor musikken aldrig springer et beat over. Dette kabel er din billet til lydfrihed og leverer sprød, klar lyd hver gang. Læg i kurv for at forbedre din lytteoplevelse i dag. Specifikationer Stik 1: 3,5 mm stereostik (3-polet, TRS) han Stik 2: 3,5 mm stereostik (3-polet, TRS) han Ledermateriale: CCS (kobberbeklædt stål) Uafskærmet Plastikhus Forniklet Farve: Sort Længde: 0,2 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.01g
Artikel nr.: ONC-A15266
EAN: 4052792008821
Varenr.: 116929
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Mini Jack kabel - M - M - 0,2 m
80 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK25 kr74 krKøb
2CS MEGASTORE DK36 kr75 krKøb
3Estore DK39 kr39 krKøb
4INphone.dk80 kr80 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort i 87 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LogiLink 3.5mm - 3.5mm, 0.2m, 3.5mm, Hanstik, 3.5mm, Hanstik, 0,2 m, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202625 kr11 kr (31%)
5. maj 202636 kr2 kr (5%)
11. apr. 202638 kr1 kr (3%)
7. mar. 202637 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret