Gå til hovedindhold

2direct LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk

2directLagringsdrev – tilbehørEAN: 4052792007572
Pris fra 37 krtil 200 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 4. apr.

Sammenlign priser på LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk
37 kr
Til butik
LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk billede

Produktinformation

LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD - Beskyttende etui til harddisk - blå

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: UA0131
EAN: 4052792007572
Varenr.: 987693735
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD
43 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HDD protection box for 2.5" HDDs
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK37 kr37 krKøb
2Proshop DK43 kr82 krKøb
3INphone.dk200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk

PriceData har fulgt prisen på LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk i 123 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 102,51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LogiLink 2.5" HDD Protection Box for 1 HDD Beskyttende etui til harddisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202637 kr4 kr (12%)
26. maj 202633 kr4 kr (11%)
25. maj 202637 kr4 kr (12%)
24. maj 202633 kr4 kr (11%)
22. maj 202637 kr3 kr (9%)
30. apr. 202634 kr2 kr (6%)
5. apr. 202636 kr5 kr (16%)
4. apr. 202631 kr2 kr (6%)
3. apr. 202633 kr12,99 kr (28%)
2. apr. 202645,99 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret