Gå til hovedindhold

LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid

LogiLinkHjem og haveEAN: 4052792023664
Pris fra 94 krtil 390 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 12. maj

Sammenlign priser på LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid
94 kr
Til butik
LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Netværkskabler
Farve: 1
Artikel nr.: CP2111U
EAN: 4052792023664
Varenr.: 1184249
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LogiLink Nätverkskabel CAT6 U/UTP CCA 20m
-18%147 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LogiLink Nätverkskabel CAT6 U/UTP CCA 20m billede

Produktinformation

LogiLink Nätverkskabel Econline, Cat.6, U/UTP, 20 m, LogiLinks nätverkskablar i Cat.6 I Economic Line-serien är perfekta för höghastighetsnätverk upp till Gigabit Ethernet. Den flexibla, oskärmade kabeln har två RJ45-kontakter och passar utmärkt för hemmanätverket. Patchkabel CAT.6 RJ45 U/UTP 250 MHz, Oskärmad partvinnad kabel, 2 x RJ45-kontakt, oskärmad, 4 x 2 x 24/7 AWG CCA-ledare (Kopparbelagda aluminiumledare), Flexibel PVC-mantel, ISO/IEC 11801, EN50173 & TIA/EIA-568, Färg: Vit, Längd: 20 m, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Cat6
EAN: 4052792023664
Varenr.: D25084
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Netværkskabel CAT6 U/UTP 20m – Fleksibel, uskærmet
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel CAT6 U/UTP 20m – Fleksibel, uskærmet billede

Produktinformation

Er du klar til at superlade dit hjemmenetværk? Vores Cat.6 Ethernet-kabel er din billet til problemfrit højhastighedsinternet. Dette 20 meter lange vidunder er designet til Gigabit Ethernet og forbinder dine enheder med en gepards hastighed på koffein. Fleksibel og uskærmet, den er perfekt til dem, der ønsker pålidelig ydeevne uden besværet. Oplev lynhurtig dataoverførsel op til 250 MHz. Fleksibelt design til nem installation i ethvert rum. Uskærmet snoet par for ligetil tilslutning. Slidstærk PVC-jakke sikrer lang levetid. Kompatibel med standarderne ISO/IEC, EN50173 og TIA/EIA. Forestil dig at streame, spille og arbejde uden problemer – vores Ethernet-kabel gør det muligt. Med sin robuste opbygning og imponerende rækkevidde er den den ubesungne helt i dit digitale liv. Læg i kurv for at forvandle din internetoplevelse i dag. Specifikationer Kategori: Kat.6 U/UTP Længde: 20 meter Stik: 2 x RJ45, uskærmet Leder: 4 x 2 x 24/7 AWG CCA (kobberbeklædt aluminium) Farve: Hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LogiLink
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.54g
Artikel nr.: ONC-A15258
EAN: 4052792023664
Varenr.: 116917
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CAT 6 PATCHKABEL UTP 20,0M HVID
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2Teknikproffset DK147 kr206 krKøb
3Estore DK159 kr159 krKøb
4INphone.dk390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid

PriceData har fulgt prisen på LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for LogiLink 20m Cat.6 U/UTP, 20 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202694 kr6 kr (7%)
29. maj 202688 kr6 kr (6%)
26. maj 202694 kr6 kr (7%)
25. maj 202688 kr6 kr (6%)
23. maj 202694 kr6 kr (7%)
20. maj 202688 kr6 kr (6%)
19. maj 202694 kr6 kr (7%)
18. maj 202688 kr6 kr (6%)
17. maj 202694 kr9 kr (11%)
13. maj 202685 kr11 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret