Gå til hovedindhold

2direct LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort

2directEAN: 4052792001044
Pris fra 27 krtil 200 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (87% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB forlængerkabel 1m Sort
27 kr
Til butik
LogiLink USB forlængerkabel 1m Sort billede

Produktinformation

LogiLink - USB forlængerkabel - USB Type A (han) til USB Type A (hun) - USB 3.0 - 1 m - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Artikel nr.: CU0041
EAN: 4052792001044
Varenr.: 987658066
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort
32 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LogiLink USB 3.0 A-A Extender - 1 M
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27 kr27 krKøb
2CS MEGASTORE DK32 kr71 krKøb
3INphone.dk200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort

PriceData har fulgt prisen på LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort i 86 dage. Den nuværende pris er 27 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LogiLink 1m USB A - USB A 3.0 F/M, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Hanstik/Hunstik, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret