Gå til hovedindhold

vrige Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret

vrigeBelysningEAN: 8428031083823
Pris fra 58,75 krtil 178 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 119,25 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55,68 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Loftkonsol omega sso 200mm fzs
58,75 kr
Til butik
Loftkonsol omega sso 200mm fzs billede

Produktinformation

Konsol Omega SO-200 FZS HxBxD = 131x50x250 - gittebakke fastgøres med 4561120 - opfylder korrosionsklasse 2 til indendørsbrug

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe Group
Kategori: loftbeslag til ophængsystem
Farve: ingen
EAN: 8428031083823
Varenr.: 8037323639
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOFTKONSOL OMEGA SSO 200MM FZS
63,79 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret
64 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Loftophæng omega sso 200 fzs
64 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loftkonsol Performa Omega SSO-200 fzs
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt58,75 kr58,75 krKøb
2EL-GROSSISTEN63,79 kr63,79 krKøb
3WATTOO.DK64 kr64 krKøb
4Proshop DK64 kr103 krKøb
5CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret i 173 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 58,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Loftkonsol Omega SSO, 200 mm, galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202658,75 kr1,55 kr (3%)
20. maj 202657,2 kr1,55 kr (3%)
19. maj 202658,75 kr1,55 kr (3%)
25. apr. 202657,2 kr
15. apr. 202656,51 kr
14. apr. 202655,68 kr3,07 kr (5%)
13. apr. 202658,75 kr3,07 kr (6%)
19. feb. 202655,68 kr1,82 kr (3%)
18. feb. 202657,5 kr4,61 kr (7%)
17. feb. 202662,11 kr4,61 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret