Gå til hovedindhold

Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium

LoevschallLamperEAN: 5705387006359
Pris fra 798 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 598,93 kr 24. maj

Sammenlign priser på Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Stella påbygningsspots, 3-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
798 kr
Til butik
Loevschall Stella påbygningsspots, 3-kit, on-off-dim, 4W, aluminium billede

Produktinformation

Stella er et diskret påbygningsspot fra Loevschall der f.eks. er velegnet til montering under køkkenskabet. Lampen har indbygget, dæmpbar LED lyskilde. Ét af spottene i pakken har en knap, som kontrollere alle spottene. På denne kan du slukke, tænde og dæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Spots
Farve: aluminum
Størrelse: 70x190x4.2 mm
EAN: 5705387006359
Varenr.: 4242800048
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Stella møbelspots m/on-off-dim, 3-kit/aluminium
839 kr
Til butik
Loevschall Stella møbelspots m/on-off-dim, 3-kit/aluminium billede

Produktinformation

Loevschall Stella spot 3-kit m/on-off-dim - aluminium Loevschall Stella spots er diskrete, da de er helt flade. De kommer med 12v LED lys i aluminiumsramme. De har et lavt energiforbrug, hvilket gør dem optimale at bruge i køkkenet under skabe eller i klæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Spots
Farve: aluminum
Størrelse: 70x190x4.2 mm
EAN: 5705387006359
Varenr.: 4242800048
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium
845 kr
Til butik
Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium billede

Produktinformation

Diskrete påbygningsspots til montering på underskabe eller lignende. Det ene spot har en knap så man kan slukke, tænde eller dæmpe alle spottene Data - 3 x spots (1 master + 2 slave)- LED driver 15 watt- Plast/aluminium

Produktspecifikationer

Mærke: Loevschall
Kategori: Belysning
Farve: aluminum
Størrelse: 70x190x4.2 mm
EAN: 5705387006359
Varenr.: 4242800048
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Stella påbygningsspots, 3-kit, on-off-dim, 4W, aluminium
879 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Stella påbygningsspot dæmpbar, 4W, 3 stk, aluminium
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl798 kr798 krKøb
2LampeGuru.dk839 kr839 krKøb
3LavprisVVS845 kr845 krKøb
4BilligVVS DK879 kr879 krKøb
5Greenline899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium

PriceData har fulgt prisen på Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium i 182 dage. Laveste pris i perioden er 598,93 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 798 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 798 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Loevschall Stella 3-kit LED påbygningsspots med tænd, sluk og dæmpning i aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026798 kr199,07 kr (33%)
24. maj 2026598,93 kr17,07 kr (3%)
23. maj 2026616 kr17,07 kr (3%)
19. maj 2026598,93 kr17,07 kr (3%)
12. maj 2026616 kr127,95 kr (17%)
11. maj 2026743,95 kr127,95 kr (21%)
3. maj 2026616 kr109,38 kr (15%)
2. maj 2026725,38 kr118,38 kr (20%)
24. apr. 2026607 kr118,38 kr (16%)
23. apr. 2026725,38 kr118,38 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret