Gå til hovedindhold

Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm

LoevschallMøblerIntegreret LED-belysningBadeværelsesindretningEAN: 5705387000036

Elegant badeværelsesspejl med integreret LED-belysning og børnesikret stikkontakt. Høj farvegengivelse >95 Ra giver naturligt lys til makeup og barbering. Læs mere

Pris fra 1.636,01 krtil 2.149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 512,99 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1636.01 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spejl med lys og stikkontakt 90x65 cm
1.636,01 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm
-22%1.640 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 90x65 cm
-17%1.699 kr
Før 2.055 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 90x65 cm
-17%1.899 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 90x65 cm
1.899 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Loevschall Godhavn spejl med lys, 90x65 cm
2.149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.636,01 kr1.636,01 krKøb
2LavprisEl1.640 kr1.640 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4Greenline1.899 kr1.899 krKøb
5LampeGuru.dk1.899 kr1.899 krKøb
6BilligVVS DK2.149 kr2.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90x65 cm

Loevschall

Elegant badeværelsesspejl med integreret LED-belysning og børnesikret stikkontakt. Høj farvegengivelse >95 Ra giver naturligt lys til makeup og barbering.

• badeværelsesspejl
• spejl med lys
• LED spejl
• belysning spejl
• stikkontakt spejl
• Løvschall
• Godhavn serie
• Badeværelsesindretning
• Integreret LED-belysning

Beskrivelse

Loevschall Godhavn spejlet er et elegant badeværelsesspejl med integreret LED-belysning i begge sider og markedets højeste farvegengivelse på >95 Ra. Med to LED-lysfelter og en farvetemperatur på 3000K skaber det naturligt lys, som er ideelt til makeup og barbering. Spejlet har en børnesikret stikkontakt med klap, der kan flyttes til den modsatte side efter behov og overholder IP44-krav. Det leveres komplet med lyskilde, driver og ophængningsbeslag for nem installation. Med sine 90x65 cm passer det perfekt ind i moderne badeværelser og kombinerer funktionalitet med æstetisk design. Firkantet form og 6,1 cm dybde gør det både elegant og praktisk til daglig brug.

Specifikationer

Form:Firkantet
Lumen:>800 lm
Serie:Godhavn
Forbrug:9W LED
IP-klasse:IP44
Spænding:230V
Størrelse:90 x 65 x 6.1 cm (B x H x D)
Stikkontakt:Ja (børnesikret)
Farvegengivelse:>95 Ra
Farvetemperatur:3000K

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan stikkontakten flyttes til den anden side af spejlet?

Ja, stikkontakten er flytbar og kan placeres på begge sider af spejlet efter behov. Den er børnesikret med klap og overholder IP44-krav.

Hvad betyder farvegengivelsen >95 Ra?

Farvegengivelsen >95 Ra er markedets højeste og betyder, at lyset gengiver farver meget naturligt - ideelt til makeup og barbering hvor præcise farver er vigtige.

Hvad medfølger ved køb af spejlet?

Spejlet leveres komplet med lyskilde, LED-driver og ophængningsbeslag, så det er klar til nem og hurtig installation.

Er lyset dæmpbart?

Nej, spejlet har ikke dæmpefunktion. Lyset giver en konstant lysstyrke på >800 lumen med varm farvetemperatur på 3000K.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm

PriceData har fulgt prisen på Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.505 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.032,55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.780 kr.

Den nuværende pris på 1.636,01 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Loevschall Godhavn spejl med belysning og stikkontakt - 90 x 65 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.636,01 kr3,99 kr (0%)
12. maj 20261.640 kr392,55 kr (19%)
11. maj 20262.032,55 kr392,55 kr (24%)
3. maj 20261.640 kr342,51 kr (17%)
2. maj 20261.982,51 kr314,51 kr (19%)
24. apr. 20261.668 kr314,51 kr (16%)
23. apr. 20261.982,51 kr314,51 kr (19%)
3. apr. 20261.668 kr79 kr (5%)
18. mar. 20261.747 kr207 kr (11%)
17. mar. 20261.954 kr207 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret