Gå til hovedindhold

Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer

LocobaseLotion og fugtighedscremeEAN: 7350087730400
Pris fra 129 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Astma Allergi Shoppen
TrustScore 5 ud af 54,8
Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer
129 kr
Til butik
Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer billede

Produktinformation

En god fed creme er helt uundværlig ved tør, rød, sart, eksemhud. At bruge en fed creme indimellem behandlingscremerne er ofte en del af behandlingen. Denne fede creme er til meget tør hud. Til rød hud. Til børneeksem/atopisk eksem, kontakteksem osv. Du k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personlig pleje
EAN: 7350087730400
Varenr.: 43814481625366
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Locobase Repair Cream 100 g
-25%134,96 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Locobase Repair Cream 100 g billede

Produktinformation

Locobase Repair Cream er en veldokumenteret specialcreme velegnet til meget tør og skadet hud. Denne fedtcreme er udviklet med et højt fedtindhold på 63% og en særlig kombination af hudidentiske fedtstoffer, som reparerer og beskytter hudens barriere, sam...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Locobase
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 7350087730400
Varenr.: 108778
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Locobase repair creme • 100g.
-10%170,95 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Locobase repair creme • 100g. billede

Produktinformation

Velegnet til ekstremt tør eller beskadiget hud, hvor almindelige hudplejeprodukter ikke er tilstrækkelige eller tolereres. Bevarer hudens smidighed og hjælper med at forhindre hudrevner. Understøtter hudens naturlige reparationsproces med hudidentiske fed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Locobase
Kategori: Locobase
EAN: 7350087730400
Varenr.: 19274
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Locobase repair creme - 100 gram
189,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Locobase repair creme - 100 gram - Locobase
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Astma Allergi Shoppen129 kr129 krKøb
2NiceHair.dk134,96 kr134,96 krKøb
3Helsegrossisten.dk170,95 kr170,95 krKøb
4Duft og Natur189,95 kr189,95 krKøb
5Økologisk-Supermarked209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer

PriceData har fulgt prisen på Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 170,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Locobase Repair Creme 63% Fedt (Genopbygger Huden), 100 g. - Cremer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026129 kr5,96 kr (4%)
2. jun. 2026134,96 kr5,96 kr (5%)
6. maj 2026129 kr30,98 kr (19%)
5. maj 2026159,98 kr30,98 kr (24%)
21. apr. 2026129 kr41,95 kr (25%)
20. apr. 2026170,95 kr41,95 kr (33%)
6. feb. 2026129 kr22,96 kr (15%)
3. feb. 2026151,96 kr31,96 kr (27%)
31. jan. 2026120 kr31,96 kr (21%)
29. jan. 2026151,96 kr31,96 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret