Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C

L'OccitaneLotion og fugtighedscremeEAN: 3253581781999
Pris fra 61 krtil 82 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 21. maj

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Occitane Cherry Blossom håndcreme - 30 ml
61 kr
Til butik
L'Occitane Cherry Blossom håndcreme - 30 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Occitane
Kategori: Hudcreme
Farve: 4
Artikel nr.: 3253581781999
EAN: 3253581781999
Varenr.: 24598005
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Hand Cream - 30 ml
70 kr
Til butik
L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Hand Cream - 30 ml billede

Produktinformation

Blød og parfumeret håndpleje med kirsebærblomst L'Occitane Fleurs De Cerisier Hand Cream forener effektiv håndpleje med den fortryllende duft af kirsebærblomster. Denne cremede formula nærer og beskytter dine hænder, mens den efterlader en subtil og feminin parfume, der minder om forårets første blomstring. Med sin kompakte 30 ml størrelse er den perfekt til tasken, så du altid kan give dine hænder den pleje, de fortjener. Den lette tekstur absorberes hurtigt og efterlader hænderne bløde og velduftende uden fedtet efterfølelse. Derfor vil du elske denne håndcreme Nærer og fugter hænderne med en rig, cremede formula Parfumeret med den fortryllende duft af kirsebærblomster Kompakt 30 ml størrelse - perfekt til rejser og hverdagsbrug Hurtig absorption uden fedtet finish Oplev den franske elegance i håndpleje med denne skønne kirsebærblomst-duftende håndcreme. Prøv L'Occitane Fleurs De Cerisier Hand Cream i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Håndcreme
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 193263
EAN: 3253581781999
Varenr.: 193263
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Fleurs De Cerisier Hand Cream (30 ml)
72 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C
72 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Occitane Cherry Blossom Hand Cream 30 ml
82 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK61 kr100 krKøb
2NordicFeel DK70 kr70 krKøb
3Bangerhead DK72 kr72 krKøb
4Lyko DK72 kr72 krKøb
5Teknikproffset DK82 kr131 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C i 175 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for L'Occitane en Provence Fleurs De Cerisier (Cherry Blossom) Hand C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202661 kr3 kr (5%)
27. maj 202658 kr3 kr (5%)
26. maj 202661 kr15 kr (33%)
21. maj 202646 kr15 kr (25%)
13. maj 202661 kr4 kr (7%)
9. maj 202657 kr1 kr (2%)
8. maj 202658 kr3 kr (5%)
7. maj 202661 kr4 kr (7%)
6. maj 202657 kr1 kr (2%)
5. maj 202658 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret