Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml

L'Occitane en ProvenceShampooEAN: 3253581769751
Pris fra 149,25 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 49,75 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128,02 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Intensive Repair Shampoo er en reparerende shampoo, som egner sig specielt godt til tørt, skadet og skørt hår. Den lette shampoo er med til at **styrke** dit hår, samtidig med at den **beskytter mod spaltede spidser.** Shampooen er desuden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3253581769751
Varenr.: 97619
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Repairing Shampoo (300 ml)
-20%159 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Repairing Shampoo (300 ml) billede

Produktinformation

L'Occitanes blanding af rene og naturlige æteriske olier af angelica, lavendel og geranium, arbejder for at genoplive tørt og beskadiget hår. Denne grøntsagsblanding giver vitalitet, blødhed og glans til tørt, beskadiget, farvet eller permanentet hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 345g
Artikel nr.: 11SH300G24
EAN: 3253581769751
Varenr.: B002491
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Aromachologie Repairing Shampoo - 300 ml
185 kr
Til butik
L'Occitane en Provence Aromachologie Repairing Shampoo - 300 ml billede

Produktinformation

Aromaterapi til hårets dybdegående genoprettelseL'Occitane Aromachologie Repairing Shampoo repræsenterer den franske parfumekunsts mesterskab inden for hårpleje, hvor fem eksklusive botaniske olier fra angelikarod, lavendel, geranium, patchouli og ylang-ylang skaber en sensorisk oplevelse uden sidestykke. Denne elegante formel, beriget med nærende hvedeprotein, er særligt udviklet til at genopbygge tørt, beskadiget, farvebehandlet og kemisk behandlet hår fra grunden. Gennem sin innovative sammensætning trænger shampoen dybt ind i hårets kapillære fiber og transformerer strukturen indefra, hvilket resulterer i mærkbart blødere og glattere hårstrå. Den avancerede formel kombinerer reparerende og fornyende egenskaber, der arbejder synergistisk for at genskabe hårets naturlige vitalitet. Resultatet er et ekstraordinært skinnende, blødt og silkeglat hår, der udstråler luksus og velvære.Hvad der gør denne premium shampoo unikEksklusiv aromaterapi-formel med fem botaniske olier til dybdegående reparationNærende hvedeprotein, der styrker og fornyer hårets kapillære strukturSpecialudviklet til beskadiget, tørt, farvebehandlet og kemisk behandlet hårSkaber silkeglat tekstur med ekstraordinær glans og blødhedLøft dit hårplejeritual med denne ekstraordinære fusion af fransk parfumekunst og avanceret hårplejeteknologi. Oplev L'Occitane Aromachologie Repairing Shampoo i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Størrelse: 300 ml
Artikel nr.: 13199
EAN: 3253581769751
Varenr.: 13199
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Aromachology Reparing Shampoo 300 ml
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk149,25 kr149,25 krKøb
2Bangerhead DK159 kr159 krKøb
3NordicFeel DK185 kr185 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 128,02 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 149,25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Shampoo 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026149,25 kr9,75 kr (6%)
30. maj 2026159 kr20 kr (14%)
26. maj 2026139 kr4 kr (3%)
19. maj 2026143 kr3 kr (2%)
17. maj 2026146 kr13,2 kr (8%)
14. maj 2026159,2 kr8,27 kr (5%)
11. maj 2026167,47 kr
8. maj 2026167,17 kr6,17 kr (4%)
28. apr. 2026161 kr
24. apr. 2026161,95 kr37,05 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret