Gå til hovedindhold

L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml

Pris fra 139 krtil 333 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128,02 kr 5. mar.

Sammenlign priser på L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L’Occitane en Provence Intensive Repair Conditioner 250ml
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Intensive Repair Conditioner 250ml billede

Produktinformation

Intensive Repair Conditioner er en balsam med solsikkeekstrakt og plantekeramider som umiddelbart fugter og styrker tørt, skrøbeligt og skadet hår.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Occitane
Kategori: Balsam
Artikel nr.: 11AS250G24
EAN: 3253581769850
Varenr.: 3304400
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Intensive Repair Conditioner (250ml)
-30%139 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Intensive Repair Conditioner (250ml) billede

Produktinformation

L'Occitane Intensive Repair Conditioner indeholder 100% æteriske olier af angelica, lavendel og geranium. Den silikonefri formel er med til at gøre hårfibrene glattere og giver glans, selv til meget tørt og skørt hår. Emballagen er lavet af 100% genanvendeligt plast og er genanvendelig.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 281g
Artikel nr.: 11AS250G24
EAN: 3253581769850
Varenr.: B002490
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Conditioner 250 ml
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Intensive Repair Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Intensive Repair Conditioner er en reparerende conditioner, som egner sig specielt godt til tørt, skadet og skørt hår. Den cremede balsam er med til at **styrke** dit hår, samtidig med at den **beskytter mod spaltede spidser.** Conditioner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3253581769850
Varenr.: 97620
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Aroma Repairing Conditioner 250 ml
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml
-10%333 kr
Før 370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK139 kr139 krKøb
2Bangerhead DK139 kr139 krKøb
3NiceHair.dk149,25 kr149,25 krKøb
4Lyko DK199 kr199 krKøb
5NordicFeel DK333 kr333 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml i 173 dage. Laveste pris i perioden er 128,02 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for L'Occitane en Provence Aromachologie Duo Shampoo 300 ml + Conditioner 250 ml - 550 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. mar. 2026139 kr10,98 kr (9%)
5. mar. 2026128,02 kr10,98 kr (8%)
7. feb. 2026139 kr10,98 kr (9%)
4. feb. 2026128,02 kr1,73 kr (1%)
27. jan. 2026129,75 kr9,25 kr (7%)
14. jan. 2026139 kr8 kr (5%)
13. jan. 2026147 kr8,6 kr (6%)
10. jan. 2026138,4 kr8,6 kr (6%)
8. jan. 2026147 kr9 kr (6%)
13. dec. 2025156 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret