Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid

Lauritz KnudsenKablerEAN: 5703302040228
Pris fra 45 krtil 65 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (31% besparelse)

Sammenlign priser på LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK EDB Stikprop, med jord, Hvid
45 kr
Til butik
LK EDB Stikprop, med jord, Hvid billede

Produktinformation

LK EDB Stikprop, med jord, HvidRund 2-polet stikprop med jord, til EDB. Forsynet med isoleret aflastningsbøjle for korrekt montering.Mærkestrøm: 16AMærkespænding: 250VFarve: Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
EAN: 5703302040228
Varenr.: 1028008892
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid
45 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lk Edb Stikprop Rund Med Jord Hvid "skrå Ben"
45 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK EDB Stikprop, med jord, Hvid
47 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK EDB stikprop, jord,, hvid
50 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK EDB stikprop, med jord, hvid
55 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikprop lige T85 EDB, hvid
57,23 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikprop EDB m/jord rund hvid
64,33 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikprop EDB m/jord rund hvid
64,33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK stikprop EDB 2-pol med jord rund lige i hvid
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl45 kr45 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3Elvvs.dk45 kr45 krKøb
4LavprisVærktøj47 kr47 krKøb
5Greenline50 kr50 krKøb
6BilligVVS DK55 kr55 krKøb
7CS MEGASTORE DK57,23 kr96,23 krKøb
8EL-GROSSISTEN64,33 kr64,33 krKøb
9EL-NETSALG64,33 kr64,33 krKøb
10LavprisVVS65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid i 133 dage. Den nuværende pris er 45 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LK Stikprop EDB 2-pol med jord rund lige type 85, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. jan. 202645 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret