Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145664
Pris fra 434 krtil 529 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 434 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 jalousiafbryder i mørkegrå
434 kr
Til butik
LK Opus 74 jalousiafbryder i mørkegrå billede

Produktinformation

Opus 74 til din Opus-installation Denne LK Opus 74 jalousiafbryder er egnet til brug for elektrisk styring af gardiner, markiser mv.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: dark gray
Størrelse: 74x74x38 mm
EAN: 5703302145664
Varenr.: 1017049914
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 jalousi afbryder, mørkegrå
457 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå
477 kr
Til butik
LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå billede

Produktinformation

Anvendes til vådrum og udendørs installationer i særlig udsatte lokaliteter som industri, landbrug etc.Installeres udvendigt på underlag eller planforsænket i dåser til indmuring og indstøbning i vægge. Der benyttes de samme grønne og gule dåser som til O...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK OPUS 74 - Industri serien
EAN: 5703302145664
Varenr.: 116481
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 74 Industri - Afbryder Jalousi
494,96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 Industri - Afbryder Jalousi
494,96 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 jalousi afbryder, mørkegrå
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl434 kr434 krKøb
2BilligVVS DK457 kr457 krKøb
3Elvvs.dk477 kr477 krKøb
4EL-GROSSISTEN494,96 kr494,96 krKøb
5EL-NETSALG494,96 kr494,96 krKøb
6Greenline529 kr529 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 434 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 434 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LK OPUS 74 ® Industri Jalousi Afbryder mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026434 kr23 kr (5%)
17. maj 2026457 kr20 kr (4%)
16. maj 2026477 kr20 kr (4%)
15. maj 2026457 kr20 kr (4%)
14. maj 2026477 kr20 kr (4%)
3. maj 2026457 kr3 kr (1%)
2. maj 2026460 kr19 kr (4%)
24. apr. 2026441 kr48 kr (10%)
23. apr. 2026489 kr48 kr (11%)
14. mar. 2026441 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret