Gå til hovedindhold

LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302045551
Pris fra 29 krtil 37,5 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 8,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 indstøbningsdåse 1 modul, gul.
29 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 66 indstøbningsdåse 1 modul, gul. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dåser
Farve: 1
Artikel nr.: 504N1000
EAN: 5703302045551
Varenr.: 1837216
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Indstøbningsdåse, 1 modul, Gul
30 kr
Til butik
LK Opus 66 Indstøbningsdåse, 1 modul, Gul billede

Produktinformation

Til indstøbning i beton. Dobbelttud for 20 mm rør skal anvendes for at opnå tæthed under støbning. Fremstillet i termoplast med stor formstabilitet. Dåsen kan både anvendes til Opus 66 og Opus 74.Monteringen af indsatsen gøres ved at bruge skruetårnene i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: yellow
Størrelse: 1 module
EAN: 5703302045551
Varenr.: 1017027664
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 indstøbningsdåse 1 modul, gul
30 kr
Til butik
LK OPUS 66 indstøbningsdåse 1 modul, gul billede

Produktinformation

OPUS 66 dåse for indstøbning gul 1 modul Produkt beskrivelse: Anvendelse:Til indstøbning i beton. Dobbelttud for 20 mm rør skal altid anvendes for at opnå tæthed under støbning.Konstruktion:Fremstillet i termoplast med stor formstabilitet. Ved sammenbygning af dåser, hvor rammer skal stødes, skal afstandsstykker imellem dåserne anvendes. Har...

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 504N1000
EAN: 5703302045551
Varenr.: 2766654
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Indstøbningsdåse 1 Modul Gul Med 2 Tude
30 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Indstøbningsdåse, 1 modul, Gul
31 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 66 dåse for indstøbning gul 1 modul
31,5 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 66 dåse for indstøbning gul 1 modul
31,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Dåse Gul 1M Indstøbning
31,69 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 dåse gul 1m indstøbning
32,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen
33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Indstøbningsdåse, 1 modul, Gul
33 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Indstøbningsdåse 1 modul
33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 dåse for indstøbning gul 1 modul
33 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66 Dåse 1M For Indstøbning Gul
37,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2LavprisEl30 kr30 krKøb
3Proshop DK30 kr69 krKøb
4Elvvs.dk30 kr30 krKøb
5LavprisVærktøj31 kr31 krKøb
6EL-GROSSISTEN31,5 kr31,5 krKøb
7EL-NETSALG31,5 kr31,5 krKøb
8Billigelogvvs.dk31,69 kr31,69 krKøb
9MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
10WATTOO.DK33 kr33 krKøb
11BilligVVS DK33 kr33 krKøb
12Greenline33 kr33 krKøb
13LavprisVVS33 kr33 krKøb
14vvsfittings.dk37,5 kr37,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen i 180 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK OPUS 66/74, Indstbningsdse, 1 modul, gul - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202629 kr1 kr (3%)
28. maj 202630 kr1 kr (3%)
27. maj 202629 kr1 kr (4%)
25. maj 202628 kr1 kr (3%)
23. maj 202629 kr1 kr (3%)
22. maj 202630 kr1 kr (3%)
7. maj 202629 kr1 kr (3%)
6. maj 202630 kr1 kr (3%)
5. maj 202629 kr1 kr (4%)
30. apr. 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret