Gå til hovedindhold

LK Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid

LKBelysningEAN: 5703302119283
Pris fra 87 krtil 104 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid
87 kr
Til butik
Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid billede

Produktinformation

Anvendes til signal fra offentlige telefonnet og telefax. Max. 3 x Ø 0,5 mm leder pr. skæreklemme. Benyt altid montagedorn 508V0001.Teleudtaget er konstrueret som indsats excl. ramme. Leveres incl. 3 pol afdækning. Beregnet for montering i indmuringsdåse,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: OPUS 66 - Teleudtag
EAN: 5703302119283
Varenr.: 18147
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Opus 66 indsats telefonudtag hvid
94,05 kr
Til butik
Opus 66 indsats telefonudtag hvid billede

Produktinformation

Anvendes til signal fra offentlige telefonnet og telefax.Max. 3 x Ø 0,5 mm. leder pr. skæreklemme. Benyt altid montagedorn 508V0001.Teleudtaget er konstrueret som indsats excl. ramme. Leveres inkl. 3 pol afdækning. Beregnet for montering i indmuringsdåse,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Telefonstik HV
EAN: 5703302119283
Varenr.: 15845739528527
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Opus 66 indsats telefonudtag hvid
94,05 kr
Til butik
Opus 66 indsats telefonudtag hvid billede

Produktinformation

Opus 66 indsats telefonudtag i hvid er designet til effektiv og pålidelig tilslutning af telefon- og telefaxsignaler i installationer, der anvender offentlige telefonnet. Telefonudtaget er en 1-moduls indsats, der passer til standard LK OPUS 66 rammer og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Telefonstik HV
EAN: 5703302119283
Varenr.: 15109323850054
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 teleudtag 3 pol indsats, hvid
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk87 kr87 krKøb
2EL-GROSSISTEN94,05 kr94,05 krKøb
3EL-NETSALG94,05 kr94,05 krKøb
4Proshop DK104 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 94,05 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Opus ® 66 Teleudtag 3 Polet Indsats, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202687 kr7,05 kr (7%)
24. maj 202694,05 kr7,05 kr (8%)
24. apr. 202687 kr6 kr (6%)
23. apr. 202693 kr6 kr (7%)
2. mar. 202687 kr5 kr (5%)
8. feb. 202692 kr1 kr (1%)
7. feb. 202691 kr5 kr (6%)
5. feb. 202686 kr5 kr (5%)
4. feb. 202691 kr5 kr (6%)
9. jan. 202686 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret