Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302133173
Pris fra 142 krtil 175,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 33,2 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 7. maj

Sammenlign priser på LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid
142 kr
Til butik
OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 503N6812
EAN: 5703302133173
Varenr.: 1876009
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 panelunderlag for FUGA antenne/datatudtag, 2 modul, hvid
144 kr
Til butik
LK Opus 66 panelunderlag for FUGA antenne/datatudtag, 2 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes udvendig i forlængelse med fodlisten. Beregnet til montering af LK FUGA 2 modul antenne/dataudtag. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning med dertilhørende ramme.Tekniske specifikationerFarve: HvidStørrelse: 1 modulHøjde: 118 mmBred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Hvid
EAN: 5703302133173
Varenr.: 1017047165
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid
147 kr
Til butik
LK OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid billede

Produktinformation

Anvendes udvendig i fodliste. Beregnet til montage af LK FUGA 2 modul antenne/dataudtag. Leveres komplet med bagplade og integreret afdækning, med ramme. Kabel/rør tilgang nedenfra. Aflastnings mulighed med strips.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 503N6812
EAN: 5703302133173
Varenr.: 2766272
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 panelunderlag for Fuga antenne/datatudtag 2 modul, hvid
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
OPUS ® 66 panelunderlag hvid f/FUGA 2 modul antenne/dataudtag
154 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga Antenne/datatudtag, 2M, Hvid
155 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid
175,2 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS 66 panelunderlag for FUGA 2 modul antenne/dataudtag, hvid
175,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK142 kr181 krKøb
2LavprisEl144 kr144 krKøb
3Proshop DK147 kr186 krKøb
4Greenline149 kr149 krKøb
5LavprisVVS149 kr149 krKøb
6Elvvs.dk154 kr154 krKøb
7BilligVVS DK155 kr155 krKøb
8EL-GROSSISTEN175,2 kr175,2 krKøb
9EL-NETSALG175,2 kr175,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid

PriceData har fulgt prisen på LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for LK Opus 66 Panelunderlag for Fuga 2 modul antenne/datatudtag i hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026142 kr1 kr (1%)
29. maj 2026143 kr5 kr (4%)
14. maj 2026138 kr5 kr (4%)
11. maj 2026133 kr1 kr (1%)
7. maj 2026132 kr1 kr (1%)
5. maj 2026133 kr5 kr (4%)
1. maj 2026138 kr4 kr (3%)
30. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026135 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret