Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302150200
Pris fra 21,5 krtil 67 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45,5 kr (68% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Støvdæksel for Actassi dataudtag transparent
-50%21,5 kr
Før 43 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LK Støvdæksel for Actassi dataudtag transparent billede

Produktinformation

Støvdæksel for Actassi dataudtag transparent Produkt beskrivelse: Anvendelse: Klipses i hhv. dataudtag og montagebokse. Konstruktion: Farverne er i henhold til EIA/TIA 606 standarden.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 338T6017
EAN: 5703302150200
Varenr.: 2765224
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Actassi Støvlåg - Klar
34,68 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Actassi Støvlåg - Klar
34,68 kr
Til butik
Actassi Støvlåg - Klar billede

Produktinformation

Actassi Støvlåg i klar udførelse er designet til at beskytte dine LK Data Montagerammer mod støv og snavs, hvilket sikrer langvarig funktionalitet og minimal vedligeholdelse. Med dette støvlåg får du en praktisk og diskret løsning, der bevarer nem adgang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Data Montagerammer
EAN: 5703302150200
Varenr.: 15109354684742
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støvdæksel for Actassi dataudtag transparent
43 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse
43 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Farvekode med stvlg til LK LexCom dataudtag - Transparent
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK21,5 kr60,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN34,68 kr34,68 krKøb
3EL-NETSALG34,68 kr34,68 krKøb
4CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
5Elvvs.dk43 kr43 krKøb
6WATTOO.DK67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse

PriceData har fulgt prisen på LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse i 164 dage. Laveste pris i perioden er 21,5 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 21,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for LK Lexcom Farvekode med støvlåg transparent f/dataudtag og bokse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202621,5 kr13,18 kr (38%)
5. mar. 202634,68 kr
17. feb. 202634,4 kr
3. feb. 202634,68 kr8,32 kr (19%)
2. feb. 202643 kr8,32 kr (24%)
14. jan. 202634,68 kr8,32 kr (19%)
13. jan. 202643 kr8,32 kr (24%)
23. dec. 202534,68 kr8,32 kr (19%)
22. dec. 202543 kr1 kr (2%)
20. dec. 202542 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret