Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302170024
Pris fra 85 krtil 145 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 29. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afdækn Fuga stikk m+uj m/afbr 1M trl hv
85 kr
Til butik
Afdækn Fuga stikk m+uj m/afbr 1M trl hv billede

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 10439840
EAN: 5703302170024
Varenr.: 25581952
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid
86 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid
88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afdækning til lk fuga wiser trådløs stikkontakt hvid
90 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser stikkontakt afdækningsæt, hvid
93 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser tangent/afdækning for stikkontakt, 1½ modul, hvid
145 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser afdækning og tangent til 1½ modul i hvid
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85 kr124 krKøb
2LavprisEl86 kr86 krKøb
3LavprisVærktøj88 kr88 krKøb
4Elvvs.dk90 kr90 krKøb
5Greenline93 kr93 krKøb
6BilligVVS DK145 kr145 krKøb
7LavprisVVS145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202685 kr1 kr (1%)
26. maj 202684 kr
25. maj 202684,59 kr2,98 kr (4%)
24. maj 202681,61 kr4,39 kr (5%)
23. maj 202686 kr4,39 kr (5%)
9. maj 202681,61 kr1,75 kr (2%)
7. maj 202679,86 kr3,14 kr (4%)
6. maj 202683 kr3,14 kr (4%)
23. apr. 202679,86 kr3,14 kr (4%)
22. apr. 202683 kr3,14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret