Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302161053
Pris fra 16 krtil 38,59 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 22,59 kr (59% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå
-50%16 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå billede

Produktinformation

SLIM design rammer skal anvendes sammen med SLIM teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og SLIM forfra dåser. Befæstigelse sker primært via klostykker sekundært via centerafstand 38 mm skruetårne i bund af dåser.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D8725
EAN: 5703302161053
Varenr.: 2765923
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, koksgrå
-16%27 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LK Fuga Slim designramme, 2,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Bemærk: Slim designrammen skal anvendes sammen med Slim teknisk monteringsramme. Rammen kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og SLIM forfradåser.Denne tekniske monteringsramme medfølger ikke på dette produkt, men kan ses under relaterede pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El artikler
Farve: charcoal gray
Størrelse: 2½ modul
EAN: 5703302161053
Varenr.: 1017059865
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Design SLIM 2,5 modul, koksgrå
33 kr
Til butik
LK FUGA ® Design SLIM 2,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA SLIM Design rammer
EAN: 5703302161053
Varenr.: 1409720
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Slim design ramme, 2 modul, koksgr
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme SLIM 55 2½m - koksgrå
38,59 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme SLIM 55 2½m - koksgrå
38,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16 kr55 krKøb
2LavprisVærktøj27 kr27 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4WATTOO.DK38 kr38 krKøb
5EL-GROSSISTEN38,59 kr38,59 krKøb
6EL-NETSALG38,59 kr38,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå i 168 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 36,63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LK FUGA Slim 55 Design ramme 2½ modul, koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202616 kr11 kr (41%)
9. maj 202627 kr5 kr (16%)
8. maj 202632 kr5 kr (19%)
21. mar. 202627 kr5 kr (16%)
20. mar. 202632 kr5 kr (19%)
1. mar. 202627 kr5 kr (16%)
28. jan. 202632 kr1 kr (3%)
21. jan. 202633 kr1 kr (3%)
30. dec. 202532 kr1 kr (3%)
28. dec. 202531 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret