Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.)

LAURITZ KNUDSENEludstyrEAN: 5703302143905
Pris fra 13 krtil 66,2 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 53,2 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 24. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga klostykke for plade
13 kr
Til butik
Fuga klostykke for plade billede

Produktinformation

Anvendes til indsatse med stor indbygningsdybe.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302143905
Varenr.: 208145
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA KLOSTYKKE PLADE NY MODEL
16,13 kr
Til butik
FUGA KLOSTYKKE PLADE NY MODEL billede

Produktinformation

Anvendes til indsatse med stor indbygningsdybe. LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5703302143905
Varenr.: 15845079646543
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FUGA klostykke for plade 0-7 mm 530D0011 - (5 stk.)
66,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk13 kr13 krKøb
2EL-GROSSISTEN16,13 kr16,13 krKøb
3CS MEGASTORE DK66,2 kr105,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.)

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 68 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er 38% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Afbrydermateriel LK FUGA® LK FUGA® tilbehør klostykke for plade 0-7 mm. - (5 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202613 kr
1. jun. 202613,75 kr
25. maj 202613 kr3,13 kr (19%)
24. maj 202616,13 kr3,13 kr (24%)
9. maj 202613 kr
8. maj 202613,75 kr
6. maj 202613 kr2,78 kr (18%)
5. maj 202615,78 kr2,78 kr (21%)
24. apr. 202613 kr2,78 kr (18%)
23. apr. 202615,78 kr2,78 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret