Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302162692
Pris fra 533 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 507 kr 18. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK IHC Control FUGA designramme til iPad, hvid
533 kr
Til butik
LK IHC Control FUGA designramme til iPad, hvid billede

Produktinformation

"FUGA Designramme til montering på væggen. Designrammen er lavet til at have en iPad fastmonteret og derfra styre dit IHC system ved hjælp af IHC remote. Rammen er kompatibel med iPad Air 2 og iPad Pro 9,7"""" modellerne.Tekniske

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Hvid
EAN: 5703302162692
Varenr.: 1086100004
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Control Fuga Designramme til iPad, Hvid
539 kr
Til butik
LK IHC Control Fuga Designramme til iPad, Hvid billede

Produktinformation

Fuga Designramme til montering på væggen. Designrammen er designet til at have iPad'en fastmonteret og derfra styre dit IHC system. Rammen er kompatibel med iPad Air 2 og iPad Pro 9,7". Tekniske specifikationer Farve: Hvid Højde: 194 mm Bredde:

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: Hvid
EAN: 5703302162692
Varenr.: 1086100004
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7
542 kr
Til butik
LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 billede

Produktinformation

LK FUGA Designrammen er designet til brug sammen med iPad Air 2 og iPad Pro 9,7. Når tabletten er placeret i designrammen og den ønskede App er installeret, så fungerer den som touchscreen til styring af mmets intelligente systemer (IHC ® og KNX).

Produktspecifikationer

Mærke: Schneider
Kategori: LK FUGA Ipad Designrammer
EAN: 5703302162692
Varenr.: 1591919
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Control Fuga designramme til iPad i hvid
559 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Control Fuga designramme til iPad, hvid
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl533 kr533 krKøb
2BilligVVS DK539 kr539 krKøb
3Elvvs.dk542 kr542 krKøb
4LavprisVVS559 kr559 krKøb
5Greenline579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 i 147 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 493 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK FUGA ® Designramme til ophængning af iPad Air 2 og iPad Pro 9,7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026533 kr6 kr (1%)
29. maj 2026539 kr13 kr (2%)
12. maj 2026526 kr7 kr (1%)
3. maj 2026519 kr6 kr (1%)
2. maj 2026525 kr6 kr (1%)
24. apr. 2026519 kr6 kr (1%)
23. apr. 2026525 kr6 kr (1%)
11. apr. 2026519 kr12 kr (2%)
18. mar. 2026507 kr18 kr (4%)
27. feb. 2026489 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret