Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302105002
Pris fra 15 krtil 21,25 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 6,25 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul
15 kr
Til butik
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul billede

Produktinformation

Til indmuring i pudsede vægge af mursten, gasbeton m.v. Kan monteres med alle FUGA Baseline, Softline samt Hardline rammer. Dåsen kan vendes 180° og monteres/sammenbygges såvel lodret som vandret. Er i siderne og bunden forsynet med 16 mm blanketter, og m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: orange
Størrelse: 49 mm dyb
EAN: 5703302105002
Varenr.: 1017040845
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul
16 kr
Til butik
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul billede

Produktinformation

Indmuringsdåse til el-installationer - 1-modul dåse med 49 mm dybdeSkab tryghed og fleksibilitet i dine el-installationer med en indmuringsdåse, der er skræddersyet til det moderne hjem. Denne 1-modul dåse passer diskret ind i pudsede vægge af både murs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: orange
Størrelse: 49 mm dyb
EAN: 5703302105002
Varenr.: 1017040845
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul
16 kr
Til butik
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul billede

Produktinformation

Til indmuring i pudsede vægge af mursten, gasbeton m.v. Monteres med ramme FUGA BASELINE 50 eller FUGA Baseline 63. Kan vendes 180°. Kan monteres såvel lodret som vandret. Kan sammenbygges såvel lodret som vandret.Er i siderne og bunden forsynet med 16 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: orange
Størrelse: 49 mm dyb
EAN: 5703302105002
Varenr.: 1017040845
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Indmuringsdåse 1 Modul, 49mm Dyb
16 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul
17 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® indmuringsdåse 1 modul, 49 mm dyb, grøn.
17,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga dåse grøn 1m 49mm dyb
17,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga indmuringsdåse, 49 mm dyb, 1 modul
18 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA indmuringsdåse 1 modul 49 mm dyb, grøn
18 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga grøn indmuringsdåse 1 modul 49mm dyb
20,3 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga grøn indmuringsdåse 1 modul 49mm dyb
20,3 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221
21,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl15 kr15 krKøb
2LampeGuru.dk16 kr16 krKøb
3LavprisVVS16 kr16 krKøb
4Elvvs.dk16 kr16 krKøb
5Greenline17 kr17 krKøb
6CS MEGASTORE DK17,24 kr56,24 krKøb
7MaintainIt17,5 kr17,5 krKøb
8BilligVVS DK18 kr18 krKøb
9Proshop DK18 kr57 krKøb
10EL-GROSSISTEN20,3 kr20,3 krKøb
11EL-NETSALG20,3 kr20,3 krKøb
12vvsfittings.dk21,25 kr21,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 14 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 16,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK FUGA dåse for indmuring dybde 49mm 1 modul, Grøn, AAK504D0221 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202615 kr1 kr (6%)
30. maj 202616 kr1 kr (7%)
12. maj 202615 kr1 kr (6%)
11. maj 202616 kr1 kr (7%)
24. apr. 202615 kr1 kr (6%)
23. apr. 202616 kr1 kr (7%)
9. apr. 202615 kr
2. mar. 202614,25 kr2,25 kr (14%)
1. mar. 202616,5 kr2,25 kr (16%)
27. feb. 202614,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret