Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid

Lauritz KnudsenAntenne – tilbehørEAN: 5703302146524
Pris fra 171 krtil 279 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Antenneudtag TV/R sløjfedåse type TD212E, Class A+, 1,5 modul, hvid
171 kr
Til butik
LK FUGA Antenneudtag TV/R sløjfedåse type TD212E, Class A+, 1,5 modul, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 508D6212
EAN: 5703302146524
Varenr.: 1716943
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga antenneudtag, TV og radio sløjfedåse, TD212D, 1,5 modul, hvid
172 kr
Til butik
LK Fuga antenneudtag, TV og radio sløjfedåse, TD212D, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Antenneudtaget anvendes til private enkeltanlæg eller renovering af fællesantenneanlæg. Det kan anvendes hvor stikledningen ønskes videreført eller forberedt for videreførsel. Monteringen vil være beskrevet under beskrivelsen på monteringsdåsen.Tekniske s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Farve: white
Størrelse: 1.5M
EAN: 5703302146524
Varenr.: 1087005140
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Antenneudtag TV/Radio sløjfedåse hvid, TD212, 1,5 modul
173 kr
Til butik
LK FUGA ® Antenneudtag TV/Radio sløjfedåse hvid, TD212, 1,5 modul billede

Produktinformation

Fuga antenneudtag type TD212D sløjfedåse i hvid. Anvendelse: Anvendes til private enkelt anlæg eller renovering af fællesantenneanlæg. Anvendes hvor stikledningen ønskes videreført eller forberedt for videreførsel. Afslutningsmodstand 200Y5185 monteres i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Antenneudtag
EAN: 5703302146524
Varenr.: 188516
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK antennestik retningskoblet
189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid
202 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK antenneudtag TV og R sløjfedåse TD212D - HV
225,71 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK antenneudtag TV og R sløjfedåse TD212D - HV
225,71 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Antenneudtag, TV og Radio sløjfedåse, TD212D, 1,5M, Hvid
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212D i hvid
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
2LavprisEl172 kr172 krKøb
3Elvvs.dk173 kr173 krKøb
4Greenline189 kr189 krKøb
5Proshop DK202 kr241 krKøb
6EL-GROSSISTEN225,71 kr225,71 krKøb
7EL-NETSALG225,71 kr225,71 krKøb
8BilligVVS DK259 kr259 krKøb
9LavprisVVS279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid i 148 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LK FUGA antenneudtag TV og R sløjfedåse T2 2 stik type TD212E, Class A+ 1½ modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026171 kr1 kr (1%)
5. maj 2026172 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026172 kr17 kr (9%)
23. apr. 2026189 kr17 kr (10%)
2. mar. 2026172 kr17 kr (9%)
1. mar. 2026189 kr17 kr (10%)
25. feb. 2026172 kr3 kr (2%)
7. feb. 2026169 kr10 kr (6%)
6. feb. 2026179 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret