Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302161466
Pris fra 25 krtil 28,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3,44 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24 kr 10. apr.

Sammenlign priser på LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for HDMI udtag 1,5 modul, koksgrå
25 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for HDMI udtag 1,5 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Løs afdækning for LK HDMI udtag.Ramme og HDMI udtag ses under relaterede produkter.Tekniske specifikationerFarve: KoksgråStørrelse: 1½ modul

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: grey
Størrelse: 1.5M
EAN: 5703302161466
Varenr.: 1088009349
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afd. Fuga 1Xhdmi, , 1½M Kg
25,48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afd. fuga 1xhdmi, , 1½m kg
26,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Afdækning for FUGA 1xHDMI 1½Modul koksgrå
26,96 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr
28 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for HDMI udtag 1,5M, Koksgrå
28 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til hdmi udtag, koksgrå
28 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til HDMI udtag 1½ modul i koksgrå
28 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFD. FUGA 1XHDMI, , 1½M KG
28,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl25 kr25 krKøb
2Billigelogvvs.dk25,48 kr25,48 krKøb
3MaintainIt26,25 kr26,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK26,96 kr65,96 krKøb
5WATTOO.DK28 kr28 krKøb
6BilligVVS DK28 kr28 krKøb
7Greenline28 kr28 krKøb
8LavprisVVS28 kr28 krKøb
9EL-GROSSISTEN28,44 kr28,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr i 179 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for LK FUGA - Afdkning til video/audioudtag med 1 stk. HDMI 1.4 konnektor, 1 modul, koksgr de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202625 kr
11. maj 202625,48 kr
24. apr. 202625 kr
23. apr. 202625,48 kr
16. apr. 202625 kr1 kr (4%)
10. apr. 202624 kr
1. apr. 202624,94 kr
2. mar. 202624 kr
1. mar. 202624,94 kr
27. feb. 202624 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret