Gå til hovedindhold

LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302132183
Pris fra 17 krtil 21,15 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 4,15 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 25. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, hvid
17 kr
Til butik
LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, hvid billede

Produktinformation

Afdækning for stikkontakt til LK IHC wireless serie.Tekniske specifikationerFarve: Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302132183
Varenr.: 1092001728
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless afdækning for stikkontakt i hvid
19 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, hvid
19 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen
20 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, Hvid
20 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK wireless afdækning for stikkontakt, hvid
20 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ®Wireless, Fuga afdækning f/stikkontakt hvid
20 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
IHC Wireless tilbehør afdækning stikkontakt hvid
21,15 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl17 kr17 krKøb
2LavprisVVS19 kr19 krKøb
3LavprisVærktøj19 kr19 krKøb
4WATTOO.DK20 kr20 krKøb
5BilligVVS DK20 kr20 krKøb
6Greenline20 kr20 krKøb
7Elvvs.dk20 kr20 krKøb
8EL-NETSALG21,15 kr21,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen i 148 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LK FUGA, Afdkning til IHC Wireless trdls stikkontakt med jord, 1 modul, hvid - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202617 kr2 kr (11%)
28. maj 202619 kr2 kr (12%)
26. maj 202617 kr2 kr (11%)
12. maj 202619 kr1 kr (5%)
11. maj 202620 kr1 kr (5%)
24. apr. 202619 kr1 kr (5%)
23. apr. 202620 kr1 kr (5%)
28. mar. 202619 kr3 kr (19%)
25. mar. 202616 kr2 kr (11%)
23. mar. 202618 kr2 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret