Gå til hovedindhold

Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml

Living ProofHårplejeEAN: 0815305026767
Pris fra 67 krtil 278 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (76% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Living Proof Dry Scalp Treatment, 100 ml.
-74%67 kr
Før 260,62 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Living Proof Dry Scalp Treatment, 100 ml. billede

Produktinformation

Beroligende behandling til tør og irriteret hovedbund. Giver langvarig fugt, reducerer kløe og styrker hovedbundens balance.

Produktspecifikationer

Mærke: Living Proof
Kategori: Living Proof
EAN: 0815305026767
Varenr.: LIPRO0095
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml
277,95 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Living Proof Restore Dry Scalp Treatment 100 ml
278 kr
Til butik
Living Proof Restore Dry Scalp Treatment 100 ml billede

Produktinformation

Living Proof Restore Dry Scalp Treatment er en effektiv behandling, der er designet til at berolige og genoprette tør hovedbund. Med en let og beroligende formel, der ikke tynger håret, er denne behandling velegnet til daglig brug. For at bruge denne behandling, massér en passende mængde ind i hovedbunden, inden du går i seng. Lad den virke natten over, og skyl den ud om morgenen. Brug den regelmæssigt for at opnå optimal effekt og nyd sundere og mere velplejet hovedbund og hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Living Proof
Kategori: Hårkur
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 815305026767
EAN: 0815305026767
Varenr.: 815305026767
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Living Proof Scalp Care Dry Scalp Treatmen 100 ml
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop67 kr67 krKøb
2BilligParfume.dk277,95 kr277,95 krKøb
3Beautycos DK278 kr307 krKøb
4Lyko DK278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 278 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Living Proof - Scalp Care Dry Scalp Treatment - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202667 kr210,95 kr (76%)
1. jun. 2026277,95 kr210,95 kr (315%)
21. maj 202667 kr210,95 kr (76%)
20. maj 2026277,95 kr210,95 kr (315%)
15. maj 202667 kr2 kr (3%)
14. maj 202669 kr2 kr (3%)
9. maj 202671 kr2 kr (3%)
7. maj 202673 kr4 kr (6%)
5. maj 202669 kr208,95 kr (75%)
3. maj 2026277,95 kr208,95 kr (303%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret