Gå til hovedindhold

Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life

Oil of lifeSundhed og skønhedEAN: 5704783000848
Pris fra 238,95 krtil 299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229,95 kr 13. maj

Sammenlign priser på Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Oil of Life MCT olie Ø, 500ml
238,95 kr
Til butik
Oil of Life MCT olie Ø, 500ml billede

Produktinformation

Økologisk kokos MCT olie. Medium Chain Triglycerides (MCT) er et naturligt forekommende fedtstof som findes i kokosolie, palmeolie og mejeriprodukter.

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Planteolie
EAN: 5704783000848
Varenr.: 35039
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oil of Life MCT olie Ø • 500 ml
-10%268,5 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oil of Life MCT olie Ø • 500 ml billede

Produktinformation

Økologisk MCT-olie fra kokos Medium Chain Triglycerides (MCT) er naturlige fedtstoffer, der findes i kokosolie, palmeolie og mejeriprodukter. Fedtstoffer består af kulstofkæder, hvor de fleste i kosten har 13 til 21 atomer, kendt som langkædede fedtsyrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
EAN: 5704783000848
Varenr.: 51079
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life
289 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml.
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk238,95 kr238,95 krKøb
2Helsegrossisten.dk268,5 kr268,5 krKøb
3Økologisk-Supermarked289 kr289 krKøb
4Duft og Natur299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life

PriceData har fulgt prisen på Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life i 171 dage. Laveste pris i perioden er 229,95 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 268,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 238,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Livets Olie/Oil of Life MCT olie Økologisk - 500 ml - Oil of Life de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026238,95 kr9 kr (4%)
13. maj 2026229,95 kr9 kr (4%)
14. apr. 2026238,95 kr29,55 kr (11%)
13. apr. 2026268,5 kr29,55 kr (12%)
14. mar. 2026238,95 kr21 kr (8%)
13. mar. 2026259,95 kr21 kr (9%)
19. jan. 2026238,95 kr21 kr (8%)
17. jan. 2026259,95 kr21 kr (9%)
19. dec. 2025238,95 kr
16. dec. 2025238,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret