Gå til hovedindhold

Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm

Little DutchBabylegetøjEAN: 8713291771338
Pris fra 179 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Little Dutch - Perlelabyrint - Little Farm
179 kr
Til butik
Little Dutch - Perlelabyrint - Little Farm billede

Produktinformation

Flyt, koncentrer og leg perlelabyrint i Little Farm-design fra Little DutchEn klassiker med charme! Little Dutch Perlelabyrint Little Farm inviterer dit barn ind i bondegårdens hyggelige univers og træner samtidig både finmotorik, koncentration og øje-h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Legetøj
EAN: 8713291771338
Varenr.: 56655740305732
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm
179,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Perlelabyrint Fsc - Little Farm
179,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Farm Perlelabyrint fra Little Dutch
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Minegenverden.dk179 kr179 krKøb
2Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn179,95 kr179,95 krKøb
4C.Centrum249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm

PriceData har fulgt prisen på Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm i 159 dage. Laveste pris i perioden er 89,5 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Little Dutch Aktivitetslegetøj - Perlelabyrint - Little Farm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026179 kr
8. maj 2026179,95 kr
30. apr. 2026179 kr
29. apr. 2026179,95 kr
23. apr. 2026179 kr
22. apr. 2026179,95 kr
16. apr. 2026179 kr
5. feb. 2026179,95 kr90,45 kr (101%)
23. jan. 202689,5 kr17,9 kr (17%)
26. dec. 2025107,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret