Gå til hovedindhold

Varta Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv

VartaBatterierEAN: 4008496680399
Pris fra 27,08 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,92 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 5. maj

Sammenlign priser på Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.08 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Varta Professional - Batteri 2 x AAA - Li - 1100 mAh
27,08 kr
Til butik
Varta Professional - Batteri 2 x AAA - Li - 1100 mAh billede

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: AAA batterier
Farve: 2
Artikel nr.: 6103301402
EAN: 4008496680399
Varenr.: 1172939
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VARTA batteri
42 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Varta Batterie Lithium, Micro,
49 kr
Til butik
Varta Batterie Lithium, Micro, billede

Produktinformation

Varta Batterie Lithium Micro Opdag den imponerende ydeevne fra Varta Batterie Lithium Micro. Med varenummer 06103301402 er denne lithiumbatteri designet til at levere langvarig energi til en række enheder som fjernbetjeninger, kameraer og forskellige små...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Varta
Kategori: Batterier
EAN: 4008496680399
Varenr.: 82628
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv
-28%50 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Varta Professional AAA type Standardbatterier 1100mAh 2
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ultra Lithium AAA/FR03 batteri - 1,5V / 1100mAh (2 stk.)
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK27,08 kr66,08 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Teknikproffset DK50 kr99 krKøb
5CompuMail DK50 kr50 krKøb
6EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv

PriceData har fulgt prisen på Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv i 178 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 27,08 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Lithium Batteri Aaa | 1.5 V DC | 1100 mAh | 2-Blister kort | Grå / Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202627,08 kr5,08 kr (16%)
19. maj 202632,16 kr5,08 kr (19%)
13. maj 202627,08 kr14,92 kr (36%)
12. maj 202642 kr14,49 kr (53%)
11. maj 202627,51 kr
6. maj 202627,48 kr
5. maj 202627 kr
30. apr. 202627,48 kr
27. apr. 202627 kr15 kr (36%)
26. apr. 202642 kr15 kr (56%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret