Gå til hovedindhold

Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel

LippaBatteriopladere – genereltEAN: 5713661004649
Pris fra 129,35 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 69,65 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.35 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lippa Powerbank 2 x USB-A Output Powerbank - Sort - 10000 mAh
-35%129,35 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lippa Powerbank 2 x USB-A Output Powerbank - Sort - 10000 mAh billede

Produktinformation

Lippa 10.000 mAh power bank er det perfekte valg for folk, der altid er på farten. Med 2 USB-A-udgange kan denne powerbank give 2-4 opladninger til dine enheder, afhængigt af enheden. Powerbanken er let og nem at bære, så den fylder ikke meget i din taske eller lomme. Du kan oplade powerbanken via USB-C-indgangen eller Micro-USB-porten. LED-indikatorerne viser, hvor meget strøm der er tilbage i powerbanken.

Produktspecifikationer

Mærke: Lippa
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: LPPB10000
EAN: 5713661004649
Varenr.: 3202185
Gå til Lippa.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Lippa 10.000 mAh powerbank, m. 2 x USB-A output
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lippa 10.000 mAh powerbank, m. 2 x USB-A output billede

Produktinformation

Powerbank med 2 x USB-A output Lippa 10.000 mAh power bank er det perfekte valg for folk, der altid er på farten. Med 2 USB-A-udgange kan denne powerbank give 2-4 opladninger til dine enheder, afhængigt af enheden. Powerbanken er let og nem at bære, så de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lippa
Kategori: Powerbank
EAN: 5713661004649
Varenr.: 43497726083315
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lippa 10.000 mAh powerbank, 2 x USB-A output, Sort
199 kr
Til butik
Lippa 10.000 mAh powerbank, 2 x USB-A output, Sort billede

Produktinformation

Powerbank med 2 x USB-A output Lippa 10.000 mAh powerbank er perfekt til dem, der altid er på farten. Denne powerbank kan give 2-4 opladninger til dine enheder, afhængigt af enheden. Den er let og nem at bære, så den fylder ikke meget i din taske eller lo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lippa
Kategori: Powerbank
EAN: 5713661004649
Varenr.: 62153952199027
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lippa 10.000 mAh powerbank, 2 x USB-A output, Sort
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK129,35 kr168,35 krKøb
2Lippa.dk149 kr149 krKøb
3Powerbanken.dk199 kr199 krKøb
4Balar199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel

PriceData har fulgt prisen på Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 129,35 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Lippa 10.000 mAh powerbank og 1 m iPhone USB-A til MFi Lightning kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026129,35 kr19,65 kr (13%)
21. apr. 2026149 kr19,65 kr (15%)
11. apr. 2026129,35 kr19,65 kr (13%)
21. mar. 2026149 kr50 kr (25%)
20. jan. 2026199 kr70 kr (54%)
3. jan. 2026129 kr70 kr (35%)
23. dec. 2025199 kr70 kr (54%)
5. dec. 2025129 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret