Gå til hovedindhold

Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml

Lip Intimate CareBad og kropEAN: 7350052240095
Pris fra 153 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (23% besparelse)

Sammenlign priser på Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Postb
153 kr
Til butik
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Postb billede

Produktinformation

En mild, duftfri intimolie, der renser, fugter og plejer. Indeholder et unikt præbiotisk og postbiotisk ekstrakt, der hjælper med at bevare en sund mikroflora. Med en sund mikroflora forebygges og modvirkes mange af de problemer, man kan opleve i underlivet. Brug olien i bruseren i stedet for sæbe. Kan også påføres og blive siddende på huden. Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Postb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Intimsæbe
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 40095
EAN: 7350052240095
Varenr.: 2402-105-0075
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml
159 kr
Til butik
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml billede

Produktinformation

Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml En skånsom vaske- og fugtolie, der er skabt til at pleje og beskytte de mest følsomme intime områder. Den silkebløde formel renser effektivt uden at udtørre og efterlader huden blød, rolig og i sund balance. Hvordan fungerer den? Denne olie fungerer som et plejende alternativ til traditionel sæbe ved at fjerne urenheder og samtidig tilføre intens fugt. Den lette oliebaserede tekstur smelter ind i huden og styrker den naturlige barriere med en kombination af præbiotika og postbiotika, der støtter hudens mikrobiom. Olien kan bruges i badet som rens, men fungerer også perfekt som en leave-on fugtgiver på tør eller irriteret hud. Den veganske sammensætning er baseret på naturlige olier fra havre og kokos, hvilket gør den ideel til hud, der har brug for ekstra omsorg og ro. Passar til Sart hud · Intimpleje · Graviditet & amning · Fugtgivende Hvad gør den unik? Dobbeltvirkende formel der både renser mildt og fugter huden i dybden Beriget med præbiotika og postbiotika for at opretholde en sund balance i underlivet Indeholder havreolie og jojobaolie der lindrer irritation og kløe 100 % naturlig oprindelse og fri for parfume for maksimal tolerance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Intimhygiejne
Størrelse: 75 ml
Artikel nr.: 199416
EAN: 7350052240095
Varenr.: 199416
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Post, 75 ml
199 kr
Til butik
Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Post, 75 ml billede

Produktinformation

Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil, Prebiotic + Postbiotic er en duftfri intimolie, der renser, fugter og beskytter den følsomme hud i intimområdet. Olien er baseret på beroligende havreolie og er desuden beriget med gode bakterier, som fremmer bakteriefloraen i underlivet. Et fremragende alternativ til sæbe, især for dig, der oplever irritation og tørhed. Kan både bruges i brusebadet og påføres på tør hud. 100 % vegansk og naturlig!

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
Størrelse: 75 ml
Artikel nr.: 86129
EAN: 7350052240095
Varenr.: 86129

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK153 kr153 krKøb
2NordicFeel DK159 kr159 krKøb
3Healthwell DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml i 175 dage. Den nuværende pris er 153 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lip Intimate Care Cleansing + Moisturising Oil Prebiotic + Postbiotic - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. dec. 2025153 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret